Український Держстат бадьоро відрапортував про зниження кількості безробітних в країні. На думку статистиків, кількість непрацевлаштованих громадян в Україні зменшилася на 10,8 тис. осіб. Про це на офіційному сайті повідомляє прес-служба Державної служба статистики України.

Під Україною в даному випадку розуміється територія, на якій можна вести статистичний облік, тобто без тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частини Донбасу, яка знаходиться під контролем проросійських бойовиків.

За даними Держстату у травні 2018 року рівень безробіття знизився в порівнянні з аналогічним періодом минулого року до 1,2%.

За останніми даними Державної служби зайнятості у березні цього року було зареєстровано 316 тис. безробітних, а вже у квітні кількість непрацевлаштованих громадян склала 326,8 тис. осіб. Таким чином, підрахували чиновники, кількість безробітних зменшилася на 10,8 тис. осіб. У своїх розрахунках статисти не стали афішувати факт сезонних робіт – в даний момент безліч українців офіційно або неофіційно зайняті в сільськогосподарському секторі на Україні або ж займаються аналогічною діяльністю в суміжних державах.

Також у Держстаті повідомили, що середній розмір допомоги по безробіттю сьогодні по ситуації на березень 2018 року 2 426 гривень.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Показати ще

Сьогодні в Україні діють правила, згідно з якими для отримання субсидії всі безробітні обов'язково повинні ставати на облік у центр зайнятості, інакше їх теоретичний достаток буде вважатися як три прожиткових мінімуми, або, в перерахунку, 5286 гривень. Враховуючи, що такі гроші в Україні отримують не всі, кількість офіційно зареєстрованих безробітних після введення нових правил значно зросла.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", поляки придумують все нові і нові пільги, щоб зацікавити українців працювати у них

У Польщі вже діє спрощена система працевлаштування на підставі «Освядчень» (попередній трудовий договір, на підставі якого роботодавець пропонує працевлаштуватися у себе, а працівник погоджується приступити до роботи). На їх підставі можна було працювати до 6 місяців протягом календарного року. За новим законопроектом пропонується збільшити термін спрощеного працевлаштування з 6 місяців до 1 року.