Головне за ніч: майбутнє заробітчан та чудотворне джерело в Україні

поділитись
Не пропустіть найважливішого

Сирійське питання: Трамп готовий до рішучих дій

Президент США Дональд Трамп заявив, що має намір найближчим часом прийняти серйозне рішення щодо Сирії. Журналістам він розповів, що досить скоро він з сенатом прийме це рішення. Американський лідер зауважив, що в четвер, 12 квітня він проводив наради.  Він повідомив, що очікує прийняття рішень "досить скоро".

Дивіться: Трамп розповів, коли чекати удару по Сирії

13 квітня - свято чудотворної ікони

На 13 квітня цього року припав День чудотворної ікони Богородиці "Живоносне Джерело". Його відзначають щорічно в п'ятницю Світлої седмиці, Великоднього тижня. Святкування встановлено в пам'ять реставрації константинопольського храму, який отримав назву "Живоносне Джерело". 

Українці в Польщі: які зміни очікують на заробітчан?

Польський роботодавець, який працевлаштував людину незаконно, тепер повинен буде заплатити штраф 5 000 злотих (близько десяти тисяч доларів). За нових законодавчих умов роботодавців тепер будуть частіше відвідувати представники перевіряючих з польської міграційної служби. Повідомляється, що в Польщі чиновники тепер будуть порівнювати кількість реально працюючих на своїх місцях українців з числом в'їжджаючих з України трудових мігрантів.

Масштабна аварія у Барселоні

В іспанському місті  Барселона вантажівка в'їхала в групу пішоходів і збила мотоцикліста. Повідомляється, що в результаті інциденту постраждали вісім чоловік. Шістьох постраждалих, в числі яких водій транспортного засобу, госпіталізували. Відзначається, що здоров'ю потерпілих нічого не загрожує. Інцидент стався через несправність гальм. 

Цукерберг в Конгресі: майбутнє соцмереж очима засновника Facebook

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг визнав, що жорсткості законодавчого регулювання уникнути в майбутньому не вдасться. Він підкреслив, що "певне" регулювання на рівні законодавства необхідне просто з точки зору глобального значення всесвітньої павутини: її сила зростає навіть не з кожним днем, а з кожною годиною. 

Дивіться: Цукерберг дає свідчення в Конгресі

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Цукерберг, Трамп, Сирія, Польща
Лише в декількох областях буде сонячно та без опадів
0
0
11:18 22.07.2018
В ході погоні машина врізалася в стовп, після чого злочинець вискочив з неї і відкрив вогонь
0
0
11:09 22.07.2018
При цьому вихід українського боксера московська публіка зустріла схвальним гулом і оваціями
0
0
11:00 22.07.2018
У багатьох діагностували дизентерію, але 30 дітей готують до виписки
0
0
10:06 22.07.2018