Глава самої популярної соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг визнав, що жорсткості законодавчого регулювання уникнути в майбутньому не вдасться.

Про це в середу, 11 квітня, він заявив в комітеті з питань торгівлі американського Конгресу під час другого слухання у справі про витік даних користувачів Facebook, передає видання Deutsche Welle.Цукерберг підкреслив, що "певне" регулювання на рівні законодавства необхідне просто з точки зору глобального значення всесвітньої павутини: її сила зростає навіть не з кожним днем, а з кожною годиною. Разом з тим він зазначив, що в питанні таких регулювань потрібно бути "максимально обережним".Цукерберг запевнив, що захист призначених для користувача даних - одне з найважливіших завдань на сьогоднішній день, а також похвалив європейців за нові норми захисту даних Євросоюзу, які повинні вступити в силу 25 травня. Він зазначив, що і сам став жертвою витоку особистої інформації.

Відповідаючи на питання щодо зберігання даних, Цукерберг запевнив членів Конгресу США, що його компанія не зберігає дані в Росії. За його словами, це обмежує можливості доступу росіян до даних користувачів соціальної мережі.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Марк Цукерберг під час дачі свідчень у справі про витік даних мільйонів користувачів розповів, що його персональні дані також були злиті Cambridge Analytica. Він також спростував припущення конгресменів про те, що соцмережа не може забезпечити необхідний захист інформації користувачів після скандалу з конфіденційністю. Про це повідомляє Reuters. "Кожен раз, коли хтось хоче поділитися чимось на Facebook контроль є", - засновник сервісу.

Ми також писали про те, що глава компанії Facebook Марк Цукерберг витримав майже 5 годин допиту за участю 44 сенаторів США. Після його виступу акції соціальної мережі Facebook виросли майже на 5%.