Фігурант "Кремлівського списку": смерть радника Путіна

На 87-му році життя після тривалої хвороби у лікарні помер радник російського президента, співавтор Конституції РФ та фігурант санкцій "кремлівського списку" США Веніамін Яковлєв. Саме він був творцем системи арбітражних судів в РФ, займаючи відповідальні пости в юридичній системі ще за часів СРСР.

Нові гроші України

Популярні новини зараз

Пий і худни: відомий лікар вивів формулу спалювання зайвої ваги за допомогою двох чашок кави  

Комунальники Марцінківа знесли пів Франківська: це незаконно

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Показати ще

НБУ припиняє карбувати монети номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок, а готівкові розрахунки пропонує заокруглювати. Це значить, що такі монети поступово виводитимуть з обігу. Вже з’являються нові обігові монети номінальною вартістю 1, 2, 5 та 10 гривень. Однак, не варто спішити і швидко розлучатися зі своїми старими копійками. Адже за деякі із них колекціонери готові викласти від кількох сотень до декількох тисяч гривень.

Дивіться: НБУ міняє паперові гроші на монети

Система нарахування субсидій: що варто знати

Після підвищення прожиткового мінімуму для українців змінили і формулу розрахунку субсидій. Сім'я з комунальною знижкою платить певний відсоток від свого доходу. Причому чим вище дохід, тим більшу його частину можна віддавати за комуналку. В середньому розмір субсидій за один опалювальний сезон досягає близько 1500 грн. Після можливого подорожчання газу ця сума може значно збільшитися. Формула розрахунку складена таким чином, що розмір обов'язкового платежу (сума, яку не покриває знижка) прив'язаний до доходу сім'ї.

Путін стягує війська до кордонів

У Західному військовому окрузі Росії за останні два роки були сформовані нові з'єднання та військові частини, які отримали модернізоване озброєння.

"Ситуація, що складається на західному стратегічному напрямку, вимагає від нас постійного вдосконалення бойового складу військ і системи їх базування. З цією метою з 2016 року в Західному військовому окрузі сформовано понад 70 з'єднань і військових частин, зокрема дві дивізії і три бригади", - сказав міністр оборони РФ Сергій Шойгу, передають ЗМІ.

Дивіться: льотна підговка ЗСУ для протидії ворогу

Перевірка податків: Кабмін готує "рейд"

Заможні українці вже з 1 січня 2019 року можуть опинитися під посиленим контролем з боку податкової служби. Так, в проекті закону уряд спробувало з'ясувати, кого саме можна вважати особою з великим фінансовим станом. У підсумку в міністерстві зійшлися на 3 основних пунктах.