Програма оформлення монетизації почала діяти в Україні ще з 2017 року. Однак з нею було не все просто і зрозуміло. Так, за даними Кабміну в 2017 році з 7,4 мільйонів субсидованих монетизація була виплачена 1,5 мільйонам осіб. Її сума безпосередньо залежить від зекономлених кубів газу і кіловат електроенергії.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНовий закон: будуть виплати
Відтепер в Україні будуть перевіряти справжні доходи субсидантов і ті, хто приховує свої реальні можливості, будуть виключені з рядів. Наголошується, що нова реформа передбачає монетизацію субсидій на рівні домогосподарств. Так, економні українці зможуть отримувати виплати на свої рахунки.
Чиновники зі свого боку пообіцяли здійснювати прозоре нарахування компенсацій за фактичні обсяги споживаних послуг. Гроші будуть надходити на рахунки підприємств-комунальників. Вони ж повинні розрахуватися цими перерахуваннями зі своїми постачальниками.
Всі зміни, як оголошується, покликані поліпшити діючу концепцію. Для того, щоб українцям дізнатися, чи варто звертатися за виплатою по системі "Монетизація субсидій в Україні" рекомендують звернутися в управління соцзахисту.
Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", з 1 травня цього року в Україні почали діяти нові правила надання субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг. Тепер, щоб отримати бажані пільгові тарифи, українці повинні пройти відповідну перевірку на наявність в сім'ї автомобілю, яким менше 5 років, задекларованих стану від оренди майна, квартири в 120 квадратних метрів, будинки в 200 квадратів і інший список пунктів. Знай.иа дізналися про перші результати нових правил в дію.Дивіться: субсидії 2018, що змінилося