У першому кварталі 2018 року було реалізовано роздрібними підприємствами продовольчих товарів більше, ніж на 63 млрд. гривень. Даний показник на чверть більше торішнього. Про це повідомляє Держстат України.

З'ясувалося, що найбільше грошей мешканці України витрачають на солодощі, в тому числі і морозиво. На це в українців йде 4,5 мільярда гривень. Наступними по цифрі стали тютюнові вироби, які становили 4,2 млн гривень.

Разом молоко, молочні продукти, свіжі ягоди, виноград та горіхи склали цифру більше 4 мільярдів рублів.

Найменше власних грошей українці готові витрачати на тваринні харчові жири – близько 10 млн гривень. Сіль – 78 млн, а фрутово-ягідні консерви і зовсім обійшлися громадянам всього в 150 млн, а от м'ясні напівфабрикати в 180 млн гривень.

Дивіться що воліють є українці:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" речовина фізетин міститься в чималій кількості в огірках. Це дуже доступний овоч для українців.

Саме фізетин допомагає організму боротися з різними видами захворювань. Вчені заявляють, що цей натуральний продукт може подолати навіть онкозахворювання.

Фахівці з США прийшли до висновку, що флаванол фізетин має всі властивості антисептика і протизапальний засіб, пише портал "Политека".

Як з'ясували дослідники, за допомогою огірків можна придушити розвиток раку і старіння. Такий висновок був зроблений після експерименту на мишах. Також завдяки физетину можна усунути початок хвороб, які безпосередньо впливають на центральну нервову систему.