Навіть дотримання паризької угоди не гарантує того, що ми зможемо уникнути серйозної загрози, яка нависла над планетою.

Про це повідомили вчені Відкритого університету і Шеффілдського університету у Великобританії. Відповідні висновки опублікували у яка журналі Nature Climate Change.

У матеріалі, зокрема, зазначається, що деякі фахівці поставили під сумнів здійсненність зусиль щодо стримування зростання температури, враховуючи, що Земля вже нагрілася на один градус, а також те, що потепління «затримується» океаном. Однак інші вчені вважають, що зниження рівня викидів парникових газів може запобігти зростанню температури.

Дослідники розробили кліматичну модель, що враховує взаємодію океану і атмосфери, цикл вуглецю, а також кількість викидів вуглекислого газу, і оцінили ймовірність досягнення Паризької угоди, а також визначили його наслідки для біосфери.

Популярні новини зараз

Росія відведе війська від кордонів України - Шойгу

Арсен Мірзоян у фартусі показав, чим годує Тоню Матвієнко: мрія кожної жінки

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Показати ще

Таким чином з'ясувалося, що обмеження зростання температури технічно можна досягти навіть без надмірних обмежень у викидах парникових газів з 50-відсотковою ймовірністю. Однак в цьому випадку супутні зміни клімату можуть бути непередбачуваними для деяких областей Землі, де може збільшитися частота погодних лих.

В найбільшому порту Європи сталась катастрофа

Живій природі та людям загрожує екологічна катастрофа. В порту Роттердаму танкер зіткнувся з причалом. В результаті аварії багато нафтопродуктів потрапили у воду, після чого у нафтовій плямі застрягли птахи. Екологам довелося терміново рятувати лебедів, гусей, бакланів та ін.

Дивіться: які катастрофи загрожють людству

Як раніше повідомляв "Знай.ua", на Закакрпатті захисники природи показали запис з супутника, який яскраво демонструє, до чого людство доводить природу: близько 50 гектарів території, яка раніше була Карпатськими лісами, тепер всіяна пнями. Якщо не зменшити темпи, то зовсім скоро українці в буквальному сенсі почнуть задихатися.

У NASA повідомили страшну новину. Співробітники американського космічного агентства попередили про наближення до Землі досить небезпечного астероїда. За словами експертів, при можливому зіткненні, він може завдати планеті катастрофічних наслідків.