Експерти ринку нерухомості прогнозують, що нові квартири в Україні дорожчатимуть приблизно на 10% в рік.

На вторинному ринку у цей же період очікується падіння вартості старих "квадратів".

Нове житло в порівнянні з минулим роком вже подорожчало в середньому на 5,4%.

Експерт з нерухомості Володимир Романов також стверджує, що на сьогоднішній день найдешевша однокімнатна квартира на околиці Києва коштує 25 тисяч доларів. З ремонтом під ключ квартира в новобудові стануть на 10 тисяч доларів дорожче.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" дав 9 днів: що потрібно зробити навіть якщо газ не споживаєте Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили" Готуйте документи: "Укрпошта" розпочинає виплати до 3 тисяч гривень
Показати ще

При цьому, двокімнатні квартири в спальному районі столиці 55 квадратних метрів можна знайти у межах 45-47 тисяч доларів.

У той же час радянські "хрущовки" і "гостинки" подешевшали. На околицях Києва ціни на однокімнатні малометражки стартують від 16-17 тисяч доларів, а за 25 тисяч доларів можна знайти і двокімнатну квартиру.

Раніше Знай.uа писав, що якщо шукаєте, де зняти квартиру в Києві за максимально низькою ціною, вам на Лівий берег: тут орендодавці просять менше всього.

"Для тих, хто шукає найбільш бюджетні варіанти, підійде Деснянський район. Саме тут можна знайти житло будь квадратури за найоптимальнішою ціною", – розповіли аналітики популярного сервісу OLX.

Раніше ми писали, що на сьогоднішній день практично будь-яка сума заборгованості може стати для постачальника комунальних послуг підставою для звернення до суду з позовною заявою щодо боржника.

Про це заявив юрист Олег Щербак.

Сьогодні в українському законодавстві чітко не сказано, моє бути сума боргу, щоб постачальник звертався до суду про погашення споживачем.

Також нагадаємо, наступний топительный сезон може виявитися рекордно дорогим для українців. Причин для цього декілька, але головна – тариф на газ. В тарифі на тепло 70% займає енергоресурс. Для прикладу, якщо блакитне паливо подорожчає на 10%, то опалення може подорожчати на 4,5%. Якщо газ подорожчає на 30%, то тариф на тепло зросте на 13,5%.