Всі, хто хоча б раз у житті намагався дотримуватися дієти, знає наскільки складно даються ці дні, коли потрібно себе обмежувати практично у всьому.

Більш того – дуже часто нас вводять в оману популярні міфи про низькокалорійні продукти, які насправді не допомагають позбутися зайвих кілограмів, як повідомляє Clutch.

Тож якщо ви вирішили змінити свій раціон, запам'ятайте цей перелік, аби не гальмувати процес схуднення:

Міф №1: зелена кава

Популярні новини зараз
Громадський транспорт подорожчає для всіх, окрім пенсіонерів: скільки доведеться платити з 1 травня Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Один день – 1 гривня: "Київстар" підказав як користуватися послугами майже задарма "Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати
Показати ще

Продавці охоче запропонують вам її, розписавши так, немов це панацея для втрати ваги. Проте насправді останні дослідження показали: це не настільки дієвий метод для профілактики ожиріння, як вважалося раніше. Причиною тому – виробники.

Вони настільки намагалися заощадити на складових, що якість екстрактів зерен зараз викликає сумніви. Тому краще зайвий раз не ризикувати власним здоров'ям.

Міф №2: грейпфрут

Цей популярний фрукт аж ніяк не впливає на прискорення процесу метаболізму, хоча для загальної підтримки імунітету справді дуже корисний: у ньому міститься велика кількість вітаміну С та клітковини. Але весь ефект базуватиметься виключно на гарному самопочутті та стійкості до респіраторних захворювань. Але аж ніяк не на стрункості.

Міф №3: ананас

Тропічний фрукт – задоволення не з дешевих. І чутки про його "дивовижний вплив" ніщо інше, як вигадана продавцями легенда: нічого дивного, збувати товар якось треба, а що краще мотивує жінку, як не шанс зменшити талію на кілька сантиметрів?

Не сподівайтеся на те, що наприкінці тижня ананас у раціоні якось подіє і стрілка на вагах зрушить у протилежний бік.

Міф № 4: льон

Насіння льону – справжнє джерело молодості та краси. Його можна додавати у кефір чи йогурт, і таким чином насичувати організм поживними компонентами . Але не більше, жирові клітини він не спалює.

Головне пам'ятайте: те, наскільки швидко ви худнете, залежить виключно від особливостей обміну речовин. А без поради спеціаліста краще взагалі не обирати дієту.

Дивіться: правда про дієти

Як повідомляв портал "Знай.ua", дієтологи дали кілька дієвих порад для збереження стрункої фігури.