Робота двірника не передбачає хороших прибутків чи гідного соціального статусу. Щоб тримати вулиці в чистоті доводиться бути витривалим та сумлінним, навіть якщо наприкінці місяця отримаєш малу зарплату. Спробувати таке життя на власному досвіді вирішив мешканець Теплодару Павло Махорін.

Про це повідомляє "УП".

Молодий хлопець вже навіть встиг підрахувати, що за день робить 19 432 помахи мітлою і це тільки в ранковий час, узбіччям. Почався соціальний експеримент з улюбленого місця одружених чоловіків – гаражів біля багатоповерхівки. Ні для кого не секрет, що після посиденьок компаній сміття тут лишається чимало, тому двірнику задач тільки додається.

"Там було багато сміття, битого скла. Після прибирання галявина кардинально змінилася. Хочеш – бери ковдру, стели та відпочивай. Саме тоді я подумав, а чому б не влаштуватися до місцевого ЖЕКу на роботу?", - згадує Павло.

Дивне, як на його вік бажання – Махорін міг стати будь-ким, але раптом взявся робити місто чистим і проводити майже весь вільний час за цим заняттям.

Популярні новини зараз
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

Спочатку місцеві крутили пальцем біля скроні, адже не сприймали добрі наміри всерйоз. З часом все зрозуміли і почали ставитися краще. Свого часу Павло мріяв стати бізнесменом і навчався на економічному факультеті, цікавився програмуванням.

Отримав досвід роботи фасувальника, баристи, допомагав в організації фестивалів та концертів і навіть сам грав у музичному гурті.

За короткий час Павло усвідомив головне правило: із досвідом колег рахуватися варто, але не всі їх поради можна слухати, бо н рідко траплялися й досить дивні. Як наприклад такі:

  1. Прибирати потрібно тільки свою ділянку, але смітити можна на інших.
  2. Працювати треба повільно, щоб бригадир не побачив та не навантажив новими обсягами та обов’язками.
  3. Не варто виявляти забагато ентузіазму, бо колеги з тобою перестануть товаришувати.

Сам він вважає за краще довіряти власним переконанням і завжди готовий допомогти, тому що "правило бумерангу" іще ніхто не скасовував:

"Я вірю в карму. Для мене найвищим благом є приносити користь людям, нагодувати голодного, приютити бездомного, допомогти нужденним, але не вихвалятися цим", - додає Махорін.

Як повідомляв портал "Знай.ua", з'явився перший в історії сомельє, який не вживає алкоголю.