У мережі з'явилося звернення українського військового до російських найманців, які вбивають наших захисників на Донбасі. Присвятили запис пам'яті покійного генерал-майора Максима Шаповала.

Обличчя воїна повністю закрите, видно тільки очі – спеціально для того,щоб винуватці кривавих подій усвідомили, що відчувають бійці, які захищають власну землю:

"Подивися в мої очі, ворог, ти називав мене своїм молодшим братом і потайки руйнував мою армію, щоб потім прийти і забрати всі без бою. Ти думав, що легко подолаєш меншого? Але ти забув, ворог, що моя країна воювала всю свою історію . Ти забув, що я - нащадок славних воїнів".

Під час емоційного монологу, герой ролику обіцяє: за будь-яких обставин і надалі захищатиме своїх близьких від ворожого вторгнення. Запевняє, що досвіду для цього вистачає як у нього, та і в побратимів:

"Мене навчили безжально вбивати вас, і я буду вбивати вас, поки ви не залишите в спокої мою країну. Я не відчуваю болю, я не боюся смерті. Я готовий загинути за свій будинок ... у мені тече кров воїна. Я воїн. Подивися в мої очі, ворог. Ти дивишся в очі смерті. Ти дивишся в очі своїй смерті", - підсумував боєць.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Києві прощалися зі співробітником ГУР Максимом Шаповалом.