Українці переведуть стрілки годинника на одну годину вперед. А це означає, що вставати доведеться раніше. Перехід на літній час у 2018 році в Україні відбудеться у неділю, 25 березня.

Дату, коли переводять годинники в Україні, дуже просто визначити – щороку це остання неділя березня та остання неділя жовтня. Тож цього року потрібно перевести годинники в ніч з 24 на 25 березня о 3 ранку на одну годину вперед.

Люди найважче переносять саме перехід на літній час, а не зимовий, адже вставати треба на годину раніше. Люди часто скаржаться на втомлюваність, зниження працездатності, дратівливість і депpесію. Найбільше годинну зміну в часі відчувають на собі люди, що мають проблеми з кpoв’яним тиском та захворювання ceрця – їм треба бути особливо уважними.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Показати ще

Починати адаптовуватися варто хоча б за тиждень до переведення годинників.

Поради, які допоможуть легше перейти на літній час:

1. Лягайте спати щодня на 15 хвилин раніше, ніж напередодні.

2. Забезпечте собі умови для засинання: провітріть приміщення, засинайте в тиші і темряві, не користуйтеся гаджетами перед сном.

3. Ідеальна температура для сну – не більше 18-20 градусів за Цельсієм.

4. Не стимулюйте організм перед сном міцним чаєм, кавою чи алкoгoльними напоями.

5. Вечеряйте не пізніше, ніж за 2-3 години перед сном.

6. Влаштуйте собі піші прогулянки на свіжому повітрі.

7. Перед переведенням годинників підготуйте собі сніданок і одяг звечора, щоб зекономити трохи часу зранку.

8. Увімкніть зранку ритмічну музику, вона забезпечить вам бадьорий підйом і надасть позитивної енергії на весь робочий день.

9. Легко прожене сонливість контрастний душ.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", водії повинні запам'ятати, що свою карету необхідно підготувати до весни дуже відповідально, так само як і до зими.