За повідомленням replyua.net, з часів окупації півострова все більше з'являється інформації про те, що влада Російської Федерації планує перетворити Крим у військову базу.

Крім того, ті проблеми, які зараз відбуваються в Криму тільки на руку Кремлю. Адже вся ця плутанина з прісною водою може позитивно вплинути на плани Москви, де вже давно планують перетворити курорт в військову базу.

За словами експерта благодійного фонду "Майдан закордонних справ" Юрія Смілянського, позбавляючи води населення - окупанти позбавляються від місцевих жителів.

Смілянський також додав: "Для забезпечення потреб військової бази там досить півмільйона людей, нехай навіть мільйону. У Криму півтора мільйона людей - зайві".

Експерт зазначає, що Російська Федерація не буде вирішувати питання подачі води на півострів, адже для них це зручний важіль, який грає їм на руку. З одного боку, вони позбавляються від зайвого населення, яке їм не до вподоби, а з іншого боку, Кремль виставляє Україну ворогом і шкідником.

У Москві будуть робити акцент на тому, що саме через українську владу Крим вимирає.

Смілянський також повідомив: "І проблема забезпечення Криму прісною водою стає для окупантів зручним інструментом прояви хибної" турботи "позбавитися від зайвого нелояльного населення, з одного боку. А з іншого, інструментом політики, спрямованої проти України - мовляв, це українська влада не хоче" піклуватися "про своїх громадян і створює для них несприятливі умови для життя".

До слова, російські журналісти, що загинули під час поїздки до Центральної Африки, насправді поїхали туди в якості рядових туристів. Ну, у всякому разі, такою є відповідь, що пролунала з Кремля.

Заявила про туристичну поїздку офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова. Так, за її словами, жоден з журналістів не повідомив російському посольству, куди вони приїхали. Крім цього, при собі у чоловіків не було навіть паспортів.

"При цьому ні вони, ні люди, які їх туди направляли - якась компанія або якесь представництво, не повідомляли в МЗС Росії, ні нашому посольству в ЦАР ні про мету їх поїздки, ні взагалі про факт їх присутності в ЦАР" , - заявила Захарова в ефірі російського телеканалу.

Процедуру впізнання трьох загиблих вже завершили, і скоро їхні тіла доставлять на батьківщину.

"Наше посольство знаходиться на прямому зв'язку з керівництвом МЗС та МВС ЦАР. Цій справі приділяється особлива увага", - запевнила помічниця Лаврова.

Нагадаємо, український фінансист, менеджер і колишній співробітник Приватбанку Дмитро Дубілет на своїй сторінці в Facebook розповів про те, що українським компаніям можуть відмовити у відкритті рахунку в британських банках. Все через "спеціальні" санкції, під якими знаходиться Україна після повалу режиму Януковича і всім, що послідувало за його втечею.

Як повідомляв Знай.ua, протягом доби бойовики 28 разів відкривали вогонь по українських позиціях, у тому числі з забороненого озброєння. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Також Знай.ua писав про те, що кримський активіст, політв’язень Кремля Олександр Костенко вийшов на свободу з російської виправної колонії №5 в місті Кірово-Чепецьк Кіровської області.