Друзі постраждалого від побиття Миколи, Андрій і Руслан розповіли, що напад був замовним. Відомо, що чоловік через отримані травми потрапив до лікарні. За їх словами, замовник побиття був знайомий з потерпілим та знав де він живе.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.
При цьому бійка сталася на побутовому ґрунті. Знайомі потерпілого стверджують, що причина побиття була безглуздою – приводом для сварки між українцем та поляком послугував стілець. Вони обмінялися "люб'язностями" і розійшлися, однак пізніше трьох українців наздогнала машина з поляками.
Нагадаємо, у селі Ґлоскув недалеко від Варшави група невідомих зловмисників напала на трьох громадян України та жорстоко побила бейсбольними битками одного з них.
Відомо, що в четвер, 3 травня, після виходу з місцевого магазину між ними та невідомими відбулася словесна перепалка. Коли чоловіки йшли додому, дорогу їм перегородили дві машини, з яких вийшло 6-7 чоловіків. Нападники витягли з багажників бейсбольні біти та накинулися на них. Двом вдалося втекти.
Постраждалий потрапив до лікарні з проламаним черепом і відкушеним язиком – під час бійки у нього стався епілептичний напад. Деякий час він перебував у критичному стані.
Як повідомляв портал "Знай.uа" 52-річний українець з Тернопільщини, якого побили в містечку Ґлоскув поблизу Варшави, знаходиться при смерті. Цю інформацію повідомляють польські видання. У повідомленнях йдеться, що його стан різко погіршився 11 травня. Медики розповіли, що у чоловіка утворився тромб, внаслідок крововиливу в мозок. Відомо, що стан пацієнта критичний — він не приходить до тями.
Інцидент стався в селі Ґлоскув під Варшавою. За попередніми даними, у госпіталізованого українця під час події стався епілептичний напад. Повідомляється, що Микола, Андрій і Руслан працюють в Асоціації водних компаній та орендують житло в Ґлоскуві. Їм від 45 до 52 років.
Також портал повідомляв про те, що українці у Польщі просять покарати винних у спробі нападу на учасників табору товариства "Магурич", які відновлювали старе греко-католицьке кладовище в селі Стара Гута Підкарпатського воєводства.