Маріуш Блащак, міністр оборони Польщі під час доповіді на комітеті з питань оборони і безпеки заявив про те, наскільки важливо приєднання України до Альянсу. Про це повідомила народний депутат і голова постійної делегації України у ПА НАТО Ірина Фриз, яка була присутня на доповіді.

Під час другого дня форуму Парламентської асамблеї НАТО у Варшаві польський міністр прямо заявив, що його держава бажає вступу України в НАТО. Фриз зазначає, що польська сторона вважає ключовою умовою безпеки євроатлантичного регіону питання сумісності збройних сил україни з силами НАТО.

"Дозволю собі порекомендувати Україні не опускати руки у реформуванні та посиленні збройних сил. Також необхідно активну участь у різних операціях Альянсу для підвищення сумісності та набуття досвіду. Питання сумісності є основним для НАТО", - заявляє Маріуш Блащак.

Представник Німеччини на форумі говорив про необхідність не тільки військової, але і політичної сумісності членів НАТО.

Популярні новини зараз
Грози, похолодання і навіть смерчі: яка погода прийде в Україну 30 червня, прогноз Наталки Діденко Тренер "Ліги сміху" Ігор Ласточкін пояснив, за що так жорстоко росіяни мстять українцям: "Вони в нужниках тонуть..." Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" світове співтовариство визнало Російську Федерацію та її безпосереднє керівництво відповідальними за нарушения прав людини в Україні та Грузії. Про це йдеться у доповіді Парламентської асамблеї НАТО, сесія якої 26 травня проходить у Варшаві.

Мова йде про документ під назвою "Просування демократії і прав людини в чорноморському регіоні", який представила головний доповідач Улла Шмідт.

"Доповідачі підтримали тези щодо відповідальності Росії за порушення прав людини не тільки на сході України, але і в Абхазії і Південній Осетії", — пояснила голова постійної делегації України у ПА НАТО Ірина Фриз.

Вона зазначила, що не треба плекати марних надій щодо швидкого припинення конфлікту на тимчасово окупованому Донбасі – такий сценарій іноземні партнери України вважають найменш реалістичним.