Як виявилося, розжитися фальшивою валютою - нікчемна справа. Для цього не потрібно шукати десятого знайомого через приятеля, досить просто зайти на популярний український ресурс "Оголоша" - платформу, де можна купити і продати практично все.

Так, автори публікації пропонують користувачам придбати фальшиві гривні й долари. Діє навіть система знижок, розмір якої визначається номіналом купюр. Шкода, дисконтних карт не видають. Товар спокійно пересилають поштою: його обіцяють замаскувати під пачку гігієнічних прокладок, пачку соку або заховати в м'яку іграшку. Про це повідомляє Telegram-канал Kyiv LIVE.

Треба сказати, що хлопці не зовсім вже очманіли. В кінці повідомлення вони навіть відзначають, згідно з якою статтею Кримінального кодексу витівки караються. Відповідальність людина несе не тільки за виготовлення, але і збут, придбання, перевезення, пересилання фальшивих грошей або цінних паперів. Потрапивши вперше, розумнику загрожує від трьох до семи років неба "в клітинку", попадеться ще раз - небезпека збільшується до діапазону п'ять - десять років. Куди дивиться адміністрація ресурсу, питання животрепетне і як ніколи актуальне.
Як виявити підробку і що робити

За результатами вилучених підроблених банкнот іноземної валюти в 2017 році на першому місці виступали долари США, яких було 77,6% від загальної кількості всіх вилучених підробок. Євро було 16,5%. Про це повідомляється в річному звіті регулятора.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська після дня народження президента опинилася за тисячі кілометрів від України: "Сміливо..."

Дівчина з найбільшою кількістю татуювань в країні вирішила заховати їх: дві різні людини

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

Найбільше було виявлено підроблених банкнот номіналом 100 доларів США. Їх було 94% від загальної кількості вилучених підроблених банкнот доларів США. Серед євро ситуація була зовсім інша, адже найбільш затребуваною виявилася купюра номіналом у 200, якої було 40%, 100 євро – 21% і 50 євро – 29% від загальної кількості вилучених.

Нагадаємо, на Новій пошті в Мукачево сталась масштабна пожежа.

Як повідомляв Знай.ua, у Києві вантажівка "Укрпошти" загубила контейнер, очевидно, з листами і посилками.

Також Знай.ua писав, "Нова пошта" згортає популярну послугу.