Україна посіла почесне п'яте місце в світовому рейтингу за обсягами виробництва меду, а от у Європі ми зайняли перше місце.

Про це повідомили в прес-службі віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе. За їх інформацією Україна виробляє більше 100 тис. тонн меду на рік.

"Наша країна виробляє понад 100 тис. тонн на рік, тобто 6% світового меду. Сьогодні в Україні налічується близько 400 тисяч бджолярів, на яких припадає 4 млн вуликів", – йдеться в повідомленні.

В офісі відзначають, що основними виробниками меду є вісім областей: Вінницька, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Житомирська, Миколаївська, Полтавська та Кіровоградська, які забезпечують виробництво 70% українського меду, що поставляється до 35 країн світу.

Популярні новини зараз
А що так було? Українець "категорично відмовився" від повістки - чи підтримав його суд Один день – 1 гривня: "Київстар" підказав як користуватися послугами майже задарма Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати
Показати ще

"Більшу частину цієї продукції Україна експортує в США, Німеччину, Польщу і Францію. Тільки в країни ЄС в 2017 році було поставлено понад 50 тис. тонн (у тому числі понад 5 тис. тонн у безмитної квоти)", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що не так давно японські дослідники зробили заяву, в якій висловилися проти частого вживання картоплі. Вони прийшли до такого висновку, який був підтверджений експериментами.

Таким чином, вони встановили, що страви з картоплі, при частому раціоні, можуть викликати діабет 2-го типу. Причому, як було сказано вченими, негативно може впливати будь-який вид приготованого картоплі - фрі, пюре і варену картоплю.

До речі, під час застуди зазвичай сильно підвищується температура і найчастіше люди біжать в аптеку, щоб купити антибіотики або жарознижувальні засоби, хоча насправді можна обійтися і без них.

Варто нагадати, що щорічно 19 серпня в Україні відзначається професійне свято бджолярів – День пасічника. Спочатку ця дата встановлена Указом Президента України Леоніда Кучми № 815/97 від 15 серпня 1997 року на підтримку ініціативи Міністерства агропромислового комплексу України та Спілки пасічників України.

Нагадаємо, улюблені ласощі мільйонів виявилися отрутою.

Як повідомляв Знай.uа, масштабна епідемія охопить весь світ.

Також Знай.uа писав, майже 70 популярних ліків зникнуть з українських аптек: повний список.