У новій системі роботи швидкої допомоги зміниться питання диспетчеризації - нові технології допоможуть диспетчерам у визначенні екстреності випадку.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяУляна Супрун, в. о. міністра охорони здоров'я, розповіла, як буде реформована система екстреної допомоги в Україні.
"На виклик повинен їхати автомобіль, який знаходиться найближче, а не та машина, яка територіально належить якійсь станції швидкої допомоги", - підкреслила Супрун.
"Ми хочемо змінити систему надання екстреної допомоги від моменту дзвінка на номер екстреної допомоги до моменту, коли пацієнта привезли в лікарню", - запевнила вона.
Популярні новини заразКолишня зірка "Квартал 95" Олена Кравець знищила дочку лише однією фразою: навіть психолог не допоміг Бронювання більше не гарантія: нові правила змусять українців збиратись до війська Заберуть житло, і речі зібрати не встигнете: через які борги українці ризикують опинитись на вулиці Готуйтесь – буде дорожче: українцям стане складніше дозволити собі навіть шматок хлібаПоказати ще
За словами Супрун, зміниться навіть склад бригад швидкої допомоги - там будуть працювати лише парамедики. Цим фахівцям міністр обіцяє високі зарплати і нове обладнання для роботи.
Разом із швидкою реформувати будуть і відділення екстреної допомоги, які почнуть працювати в режимі 24/7.
Щоб забезпечити якісну роботу, Супрун обіцяє тісну взаємодію з іншими екстреними службами, які працюють в Україні – ДСНС, поліцією, а також вчителями і вихователями дитячих садків. Для них проведуть спеціальні тренінги.
Одним з найважливіших змін в МОЗ називають установку дифибриляторів і розміщення джгутів у всіх людних місцях.
Супрун уточнила, що для реалізації цієї реформи необхідно кілька років.
Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", на своїй сторінці в Facebook в. о. міністра запропонувала читачам ознайомитися з порадами, "які не дасть лікар". У своїх порадах Супрун ґрунтувалася на думці гастроентеролога-дієтолога.В першу чергу Уляна Супрун порекомендувала українцям відмовитися від вживання соди.
На думку в. о. міністра охорони здоров'я, тривале споживання соди може спровокувати електролітні порушення. Також в організмі може піднятися рівень натрію; знижується рівень калію, кальцію і магнію. Це небезпечно порушенням серцево-судинної регуляції, підвищення артеріального тиску, порушення мінералізації кісток, утворення каменів у нирках, і навіть набряком мозку.