В Україні щороку зростає кількість людей, що отримали травму на роботі зазначає ресурс Politeka.

Про це повідомляє прес-служба Фонду соціального страхування.

Згідно з їхніми даними, за 2017 рік робочим органом виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України було зареєстровано 4965 осіб, що постраждали на виробництві. З них 332 випадки стали летальними.

У Фонді запевняють, що в порівнянні з 2016 роком зафіксовано зменшення кількості смертельних випадків на 8,8%, тобто трагедій стає на 32 менше.

Проте загальна кількість нещасних випадків на роботі зросла на 4,2% (199 випадків).

Популярні новини зараз
Українців закликали не відкладати на завтра: можна подати заяву на пенсію за лічені хвилини Через це пройдуть всі чоловіки: українцям підготували нове правило Травень буде дуже важким для українців, але 2 знакам Зодіаку пощастить: хто ці щасливчики Платіть по 700 грн за світло або живіть без нього: українців ставлять перед фактом
Показати ще

Найбільш небезпечною економічною галуззю є видобувна промисловість і розробка кар'єрів. Там кількість нещасних випадків тут становить 18,9% (936 осіб травмовано, з них 31 - смертельно).

Найбільше смертей зафіксовано в сфері транспорту і логістики - з 487 випадків травматизму 65 стали летальними.

У відомості підкреслюють, що за гендерним принципом рівень набуття травм розподіляється нерівномірно: 74% постраждалих на виробництві - чоловіки (3674 людини) і 26% - жінки.

З вікової точки зору найбільш уразливими є працівники у віці від 50 до 59 років (25,6% від загальної кількості).

Статистика показує, що найбільше від нещасних випадків страждають працівники торгових мереж, ресторану McDonald's і балерини Оперного театру.

Найбільша причина виробничого травматизму криється в порушенні вимог трудової дисципліни, а також роботі в стані алкогольного сп'яніння.Проте на підприємствах цього питання коментувати не хочуть.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua" українці можуть знайти престижну роботу за кордоном.