У Криму фахівці намагаються встановити, як і за яких обставин в атмосферу потрапили шкідливі хімічні відходи, що викликали купу проблем зі здоров'ям у місцевих мешканців. Завдання ускладнюється додатково, оскільки невідомо, що саме отруїло людей.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяЯк повідомляє портал Рoliteka, так званий "глава" Криму Сергій Аксьонов розповів, як пройшли перевірки на підприємствах.
"На всіх підприємствах працюють: Кримський содовий завод, "Бром" і "Кримський титан". В даному випадку робочі групи працюють там природоохоронної та республіканської прокуратур. З'ясовуємо. На жаль, за даними на дану хвилину остаточні результати, причини, даної події, немає", - заявив призначений Росією "керівник".
Аксьонов додав також, що спочатку подумали на "Кримський титан", але пізніше право на життя отримали й інші версії. Керівники підприємств, в свою чергу, всі як один заперечують причетність до того, що сталося.
37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"
Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"
Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків
Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу
"Вперше така ситуація сталася, подібних раніше не було. Не знаю, думали спочатку, що ворожі підступи якісь, що нам таку ситуацію створили з-за кордону, але не знаю поки - чекаємо офіційних результатів", - заявив Аксьонов.
Екс-глава Союзу підприємців Армянська Юрій Соломаха в свою чергу розповів, що винними в події цілком можуть бути російські військовослужбовці.
"Одна з версій, я як колишній військовий можу сказати, це дуже схоже на складову "гептилу". Цілком можливо, що це військові. Але викид прийшов з боку "Титана". Це однозначно", - сказав Соломаха.
Потрібно відзначити, що гептил входить до складу висококиплячого ракетного палива. Експерти заявляють, що як би там не було, те, що потрапило в атмосферу, однозначно позначилося на здоров'ї кримчан.
Нагадаємо, екологічний стан в окупованому Криму є катастрофічним, адже велика частина півострова знищена посухою через нестачу води, а на відновлення екосистеми знадобиться мінімум років 10.
Як повідомляв Знай.ua, анексований півострів покинуло в 4 рази більше людей, ніж минулого року.
Також Знай.ua писав, в анексованому Криму ввели жорсткі правила на користування питною водою.