Ще одна країна Європейського Союзу вирішила від ідеї, що на роботу пріоритетніше брати своїх громадян, і спростила умови працевлаштування для іноземців, в тому числі й українців. Шостою в цьому списку стала Фінляндія.

Як повідомляють фінські видання, таке рішення ухвалили через те, що на ринку праці з'явилася нестача кваліфікованих кадрів: їх навчання просто не встигає за стрімким зростанням державної економіки.



"До останнього часу діяло правило, згідно з яким привілеї при заповненні вакансій отримували фіни і громадяни ЄС. Тепер багато сфер діяльності відчувають дефіцит робочих рук. У Південній Фінляндії, наприклад, вже не дивляться в паспорт, коли шукають працівників в області інформаційних технологій, будівництва або ресторанного бізнесу", - пише видання.

Одночасно з цим центральна влада Фінляндії поки з побоюванням дивиться на спроби послаблення правил і умов для мігрантів. Так, глава фінського Міністерства праці Ярі Ліндстрем заявив, що уряд не відмовиться від окремого розгляду необхідності в працівниках з третіх країн.

Популярні новини зараз
"Всі будуть начальниками": адвокат розповів, як в Україні змінили правила вручення повісток Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники Українцям виплатять по 10 800 гривень на особу: хто отримає нову допомогу
Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що контрольні перевірки масово проведуть в Тернопільській, Волинській, Херсонській, Запорізькій та Закарпатській областях: тут мобільні групи з ліквідації заборгованостей перевірять любителів "відкосити" від аліментів.

Ми також писали про те, що з наступного опалювального сезону тисячі українців будуть оплачувати комунальні послуги в повному обсязі, залишившись без допомоги у вигляді субсидій. Зокрема, це стосується кожного, хто приховує свої доходи, має тіньову зайнятість, живе у великій квартирі або будинку.

Вартість газу побила черговий рекорд, і тариф тепер становить 310 доларів за тисячу кубометрів. А це означає, що скоро і тарифи для населення також перетнуть кордон розумного. Таким чином, цілком імовірно, що з наступного опалювального сезону ціни на блакитне паливо можуть підскочити на 60%.