ШОК! Лісничі попалися на вбивстві зникаючих тварин

поділитись
Державне агентство лісових ресурсів ініціювало службове розслідування щодо можливого вбивства червонокнижних тварин працівником лісництва

Аксіома про те, що закони писані не для всіх, а лише для "простих смертних" вчергове знайшла своє підтвердження на просторах Facebook.

Цього разу фігурантами гучного скандалу, спровокованого кричущим злочином, стали лісничий Державного підприємства "Рахівське лісове дослідне господарство" Володимир Кабаль та його син Микола, які опублікували фотографії з полювання. Їх здобич – рись, занесена до Червоної книги України. В Карпатах  їх залишилося не більше 400, на Поліссі – 70-80 особин.

"Не так давно лісничий Устеріцького лісництва ДП "Рахівське ЛДГ" Кабаль Володиир Юрійович по новинах ТСН говорив про "пестуна", який занесений до Червоної Книги України, а так звана "Прес-служба ДП "Рахівське ЛДГ" з Закарпатським ОУМГ всім розказували, як працівники Устеріцького лісництва браконєрів ловили. Отож шановні вищезгадані, поясніть будь-ласка, як лісничий Кабаль В.Ю. з своїм сином Кабаль М.В. відстрілюють Рись та Тетерука,які занесені до Червоної Книги України (ЧКУ)???. Чи (ЧКУ) тільки для простого люду???", - написав активіст спільноти "Небайдужа Рахівщина" Василь Шемота.

Він додав, що Юрій Кабаль є головою РТМР "Говерла", а його син Микола - заступник голови РТМР "Говерла".

Користувач Олександр Подобовець додав, що Кабаль є власником готелю "У Кабаля" (або "Снігові вершини") на Драгобраті.

"То весь готель заставлений чучелами вбитих на полюванні звірів. Там і доказів не потрібно ніяких, просто зайти…", - додав він.

Народний депутат Ірина Суслова вже звернулася до Генеральної прокуратури, МВС та міністра екології з вимогою розслідувати цю справу та покарати винного з максимально допустимою законом суворістю.

Українці не приховували свого ставлення до інциденту й не пошкодували часу на коментарі.

Після того, як обурення користувачів досягло апогею, а історія набула розголосу, нарешті стала відома реакція Державного агентства лісових ресурсів. Воно ініціювало службове розслідування щодо можливого вбивства червонокнижних тварин працівником лісництва.

"Незаконний відстріл тварин є злочином, за який передбачена відповідальність, зокрема, за вбивство червонокнижних видів тварин передбачена кримінальна відповідальність", - заявили в агентстві і додали, що жорстко засуджують будь-як подібні дії, "особливо, якщо вони могли бути вчинені працівниками лісової галузі України". Там же підтвердили, що Кабаль дійсно працює у них. На час службового розслідування  його відсторонили від виконання посадових обов'язків.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", українські екологи б’ють на сполох через те, що лосі опинилися на межі зникнення.

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
браконьєри, лісництво, рись, Карпати, скандал
Вибір редакції, Суспільство
20.06.2018
У день літнього сонцестояння відзначали свято середини літа, яке називали Літа
0
0
20:54 20.06.2018
Українцям показали штучно створеного "наглядача"
0
0
20:38 20.06.2018
Нацбанк послабив курс гривні, а євро подорожчав
0
0
20:16 20.06.2018
Позначки на стовпчиках в Києві будуть одними з найнижчих в Україні
0
0
19:55 20.06.2018
З'явилися неоднозначні подробиці нових змін
0
0
19:48 20.06.2018