Останній літній місяць принесе українцям 22 робочих дня. У 2018 році в українців буде дев'ять вихідних днів у серпні.

Головне свято року – День Незалежності цього року припадає на п'ятницю. Для того, щоб громадяни України змогли відзначити його і побувати на масових заходах, а також добре відпочити, їм подарують додатковий вихідний. З цієї причини в передостанній тиждень місяця буде три вихідних дні поспіль – 24, 25 та 26 серпня.

Відзначається, що четвер, 23 серпня є передсвятковим днем і тому робочий день буде скорочений на годину.

Інші вихідні дні припадають на суботу і неділю. Це 4-5, 11-12, 18-19 серпня.

Скорочений день, після якого йдуть три вихідних дні можуть помітно розслабити кожного. Для того, щоб без праці після насичених вихідних увійти в робочий ритм, потрібно знати кілька секретів.

Психологи відзначають, що повернутися у звичну колію важко не тільки тим, хто працює "на знос", але і тим, хто не надто перетруждает себе протягом робочого дня.

Фахівці радять повноцінно відпочивати і висипатися після роботи в перші дні і не затримуватися на роботі. Крім того, можна використовувати нехитрий психологічний трюк.

У перший робочий день дати собі установку, що сьогодні ви не працюєте, а проводите підготовчі заходи до початку роботи. Це допоможе швидше "втягнутися" в повноцінний робочий ритм.

Нагадаємо, якщо ви все ще не вирішили, як провести свої вихідні подивіться афішу заходів Києва.

Як повідомляв Знай.іа, день незалежності США: американці відзначають найголовніше свято.

Також Знай.иа писав, українцям додадуть вихідних в серпні.