За оперативними даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, за 29-й тиждень 2018 року на кір захворіли 882 людини - 369 дорослих і 413 дітей. Це на 3,1% більше ніж на попередньому тижні, повідомили на сайті Міністерства охорони здоров'я.

За цей тиждень від кору померла дитина віком 1 рік і 10 місяців у Київській області.

У МОЗ нагадують, що усього з початку року від ускладнень кору померло 13 людей: дев'ять дітей і четверо дорослих. Кількість хворих на кір перевищила 26,6 тис. Серед областей, які лідирують за кількістю хворих, названо Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Одеська області та Київ.

Нагадаємо, нещодавно дифтерію було виявлено у батька, матері і двох малолітніх дітей 3 і 6 років. Раніше повідомлялося про те, що 11-річний син зазначеної сім’ї потрапив у лікарню з дифтерією. Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на офіційному сайті МОЗу.

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору
Показати ще

Зазначається, що 13 липня в Україні зафіксували четвертий випадок захворювання на дифтерію на Чернігівщині. В центральну районну лікарню Ніжинського району потрапив 11-річний хлопчик з набряком шиї і підозрою на дифтерію. Дитину протягом п’яти днів лікували вдома самостійно.

Як повідомляв раніше Знай.ua, за 2018 рік в Україні вже третя людина помирає від дифтерії. Цю інформацію повідомила у своєму Facebook популярна журналістка Ірина Заславець.

"15-річний хлопець. Він зараз в інфекційному відділенні Київської обласної дитячої лікарні. Боярка. Інформація від Центру громадського здоров'я МОЗ України", - уточнила вона.

Крім того, Заславець зазначила, що в Україні може спалахнути епідемія дифтерії.

Хлопчикові ввели протидифтерійну сироватку і з району у важкому стані перевезли в область, де на допомогу місцевим лікарям приїхали фахівці з Києва, щоб врятувати дитину. Він досі перебуває в реанімації на штучній вентиляції легенів.

Також Знай.ua писав про те, що Середньовіччя можна, без перебільшення, назвати епохою, яка виростила Європу і дала їй чільне місце у всьому світі. Але вона була вкрай нетерпима до звичайної людини. Люди вмирали тисячами, мільйонами, і не тільки зі своєї вини - наприклад, від недотримання банальних правил особистої гігієни, можна було вмирати довгою і страшною смертю.

Були й фундаментальні прогалини в науці, через які все, що могли запропонувати лікарі пацієнтам, - в кращому випадку плацебо, а в гіршому і зовсім засоби, які приводили до раптової смерті.