У польських лікарнях почастішали випадки смертей людей через працевлаштування "менш кваліфікованих медичних працівників з України". Про це повідомляють ЗМІ.

Згідно з інформацією, в лікарнях спостерігається дефіцит персоналу, тому набирають працівників з України, часто з низьким рівнем кваліфікації.

"Ось через це люди і вмирають", - заявив віце-спікер Польщі Станіслав Тишкавін.

Однак, українське представництво в Польщі різко відповіло на цю заяву, сказавши, що віце-спікер перевищив рівень порядності і вдався до ганебного і неприйнятного наклепу на українських громадян. Крім факту розповсюдження звичайних чуток, які не мають нічого спільного з дійсністю, кричущим є ксенофобський характер спроби перекласти провину на іноземців.

Популярні новини зараз
Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть Українські пенсіонери можуть отримати виплати за шість місяців за однієї умови: Пенсійний Фонд Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення
Показати ще

"Такий вчинок є негідним політичного діяча, який займає високу посаду в Сеймі Республіки Польща", — йдеться в повідомленні.

Посольство від імені всіх громадян України, які працюють у Польщі, вимагає вибачень від віце-спікера Станіслава Тишкавіна.

Диппредставництво звертає увагу, що за даними міністерства у справах сім'ї, праці та соціальної політики РП, у 2017 році в Польщі дозвіл на роботу в медичних установах отримали лише 297 працівників з України, в тому числі 16 лікарів та 3 медичні сестри і акушерки.

Отримати роботу в медичних установах Польщі за спеціальністю медсестри та інших медичних спеціальностей можливе виключно після отримання офіційного дозволу на виконання такої професії, в разі громадян України - це підтвердження кваліфікації і, насамперед, нострифікація диплома про вищу освіту.

Нагадаємо, українців всюди чатує небезпека. Випадки зараження хворобою Лайма через укуси кліщів неухильно зростає щодня і статистика просто жахає. Лікарі дали кілька порад, які можуть допомогти врятувати своє життя і життя ваших близьких.

Експерти попереджають, що шанси заразитися небезпечним недугою досить великі, адже близьто 20% цих членистоногоих є переносниками Лайма.

Дивіться сюжет про медицину

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Україну накриє потужна буря.