Московський патріархат довгий час отримував мільярди від Української православної церкви, і вже добряче звик до такої вигідної ситуації.

Проте після отримання Україною автокефалії усе зміниться, і від цього російські попи просто казяться. Про це в ефірі телеканалу ZIK розповів російський публіцист Олександр Невзоров.

"У попів Московського патріархату зараз паніка через те, що Українська православна церква хоче отримати Томос. Адже протягом багатьох років вони отримували з України мільярди. Зараз вони стоять на вухах і ридають, для них Томос УПЦ - непоправна втрата, яка призведе до внутрішніх розколів у Російській Федерації", - розповів публіцист. 

Також Олександр Невзоров переконаний, що коли Українська помісна церква отримає довгоочікуваний Томос, то кровопролиття, про який заявляв митрополит Іларіон, в Україні не буде.  

Нагадаємо, не можна позбавляти можливості чоловіків загравати з жінками або по кожному такому випадку подавати на них до суду.

Таку заяву в інтерв'ю радіостанції "Говорить Москва" зробив представник Патріаршої ради з культури Московського патріархату Російської православної церкви Леонід Калінін.

Зазначимо, що священнослужитель висловив переконання, що у випадку, якщо чоловік доглядає за жінкою і десь переходить межі, тоді жінка його зупиняє, і він може прийняти це і зупинитися, то все нормально.

Як повідомляв раніше Знай.ua, Всеволод Чаплін, протоієрей Російської православної церкви, заявив, що проект "патріарх Кирило" можна вважати закритим.

Також Знай.ua писав про те, що скандально відомого служителя церкви вигнали з московського храму і "заслали" в Придністров'я, заявивши, що він офіційно не був кліриком московського храму.