Не можна позбавляти можливості чоловіків загравати з жінками або по кожному такому випадку подавати на них до суду.

Таку заяву в інтерв'ю радіостанції "Говорить Москва" зробив представник Патріаршої ради з культури Московського патріархату Російської православної церкви Леонід Калінін.

Зазначимо, що священнослужитель висловив переконання, що у випадку, якщо чоловік доглядає за жінкою і десь переходить кордон, тоді жінка його зупиняє, і він може прийняти це і зупинитися, то все нормально.

У свою чергу Калінін вважає зовсім неприпустимим тільки приставання начальників щодо підлеглих.

"Якщо начальник схиляє свою підлеглу за допомогою домагань до якихось інтимних стосунків, то це грубе насильство, це неприпустима ситуація", – розповів представник РПЦ.

Популярні новини зараз
Мрія кожної жінки: Оля Цибульська показала галантного чоловіка, який готує їй сніданки і цілує вранці "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

У той же час священнослужитель висловився, що в Росії нібито немає серйозної проблеми з сексуальними домаганнями.

"У нас немає такої ситуації, що це стає національним лихом, яке треба терміново всім світом вирішувати", – підкреслив він.

Крім того, також священик додав, що російська влада повинна пропагувати виключно культ родини, для того, щоб у відносинах між чоловіками і жінками настав повний баланс.

Нагадаємо, що в середу, 7 березня, священнослужитель Української православної церкви московського патріархату Києво-Печерської лаври намагався вивезти до Москви незадекларовані 65 тисяч доларів.

Священик, до речі, їхав у спеціальному вагоні, який орендувала Києво-Печерська лавра – він слідував у складі поїзда "Київ-Москва".

Що потрібно знати про співпрацю РПЦ і спецслужб:

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що представники Української Автокефальної Православної Церкви звернулися до глави РПЦ патріарха Кирила з вимогою "відродити давню Галицьку митрополію". Текст офіційного листа оприлюднила колишня помічниця покійного предстоятеля УАПЦ Мефодія Наталія Шевчук. Українська сторона відразу ж виклала відповідь – мовляв, це звернення не відповідає дійсності.