Чоловічий стриптиз на відміну від жіночого досі вважається екзотикою. У Києві та інших українських містах дуже багато стрипклубів, в яких можна помилуватися, як дівчата у танці скидають одяг. При цьому клуби для жінок, які хочуть подивитися на оголених чоловіків, не прижилися у столиці.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро те, з чим це пов'язано і про інші нюанси роботи чоловіків-стриптизерів Знай.ua поговорив з одним з найвідоміших українських стриптизерів Олексієм Суровцевим (mr.Strike).
- Олексій, як довго ви займаєтеся танцями і чоловічим стриптизом? Що послужило до вибору професії?
- Я займаюся стриптизом більше 13 років, є триразовим чемпіоном України. Жодного разу не програвав змагання. Чому вирішив займатися цим? Точно не через гроші, мені хотілося реалізації та творчості. У цій професії можна реалізувати себе і як актор, і як танцюрист, хореограф. При цьому ця професія зобов'язує постійно стежити за тілом і тримати себе у хорошій формі. Не варто забувати і про гастролі, ця робота допомогла мені побачити світ.
- У яких клубах ви працювали? Як ставитеся до приватних замовленнь?
- Працював майже у всіх клубах на просторах СНД. У закладах абсолютно різного рівня, з різним контингентом.
Звичайно, були і корпоративи. Але я намагаюся їх уникати. Так, вони коштують дорожче, але на приватних вечірках дуже некомфортно працювати. Немає світла, звуку, сцени. Дуже багато незручностей. При цьому люди не завжди адекватні, часто випивають. Але бувають і приємні винятки.
- Існує думка, що 90% чоловіків-стриптизерів - нетрадиційної орієнтації. Це так?
- Це міф. Швидше навпаки, менше 10 відсотків чоловіків-стриптизерів нетрадиційної орієнтації. Тому що чоловічий стриптиз не може мати жіноче начало - на те він і чоловічий. Відповідно у танцюриста з нетрадиційною орієнтацією це відіб'ється в його постановках і танці. Я вам так скажу, серед моїх друзів є чимало геїв, а ось серед стриптизерів я можу на пальці однієї руки порахувати.
- Хто в цій професії більше заробляє: чоловіки чи жінки?
- Залежить від професіоналізму. Моя дружина Lady Beatrise 10-разова чемпіонка України. І ми десь на рівних зараз заробляємо. Якщо людина профі - то на нього завжди знайдеться попит, і він буде затребуваний. І цінник можна ставати такий, як хочеш.
- Як ви думаєте, чому в Києві не користуються великою популярністю жіночі клуби, де суто чоловічий стриптиз? За прикладом «Червоної шапочки».
- «Червона Шапочка» закрилася бо її керівник Ігор Гончаренко не зміг довести до розуму цю справу.
Ми також відкривали жіночий клуб в Одесі, за таким же типом, але завадила війна. Відкриття співпало з піком протистоянь. Пропрацювали 6 місяців, увійшли у мінус та закрилися, бо у народу був зовсім інший настрій.
Я взагалі думаю, що в Одесі подібне не приживеться, тому що одесити не люблять платити. Стриптиз клуби у маленьких містах теж не підуть. Для цього потрібна певна публіка, яка повинна бути розкріпачена. Ось, наприклад, Київ і Москва - це інша справа.
- Чим ви займаєтеся крім танців? Чи є у вас якесь хобі?
- Я майстер спорту з плавання, був у збірній України з плавання. Але зрозумівши, що фізіологічна межа досягнута, пішов з цього спорту і зайнявся бодібілдінгом. До речі, я дворазовий чемпіон України з цього виду спорту.
Також я граю на гітарі, саксофоні, пишу музику, граю блюз і рок. Мама і дідусь - художники, мабуть цей дар передався і мені. Я малюю картини: сюрреалізм, абстракціонізм. Близько 30 картин зараз у мене, хоча часу вільного трохи залишається. І ще я граю в антрепризному театрі. І з осені будемо вчитися на акторів разом з дружиною.
- Олексій, чи є виступ, яким ви найбільше пишаєтеся?
- Так є таке. Балетний виступ пам'яті Майкла Джексона, 45-хвилинна програма, яка включала у себе основні його хіти, з його оригінальними постановками та костюмами. Зробили професійний триб'ют. Я дуже поважаю цього виконавця, це один з моїх кумирів.
З сольних номерів - це Девід Джонс (персонаж з «Піратів Карибського моря»). Костюм для нього один з найдорожчих. Я його наполовину зробив сам, вклав у нього душу. З цим номером виграв пару чемпіонатів.
Також ми нерідко працюємо з дружиною. Ще у мене є діджей проект. Ми його возимо за кордон. Також за кордоном виступає мій колектив «Страйк еротик шоу». Доводиться їздити по інших країнах, так як в Україні зараз складно щось продати, а за копійки ніхто не хоче працювати.
- В яких країнах найчастіше виступаєте?
- Зараз я тимчасово працюю хореографом в московському клубі, приїхав сюди на три місяці. Це найвідоміший клуб Москви, називається «Егоїстка». В Україні, на жаль, зараз складно якось триматися на плаву. Те, що я в Росії - нічого не означає: я досить патріотична людина. У своє виправдання можу сказати - що довго не їздив у РФ після військових подій, більше двох років. Але коли ти сидиш вдома і намагаєшся розвиватися, а це не знаходить відгуку в Україні - що робити? А час іде, мені вже 35 років. При цьому хочеться рухатися далі. Зараз, наприклад, ми рухаємося у бік акторства.
З нашими номерами ми прокатали три тури по Китаю. Майже весь його об'їздили і дали 200 концертів. Були у багатьох країнах.
В Україні ми виступаємо частіше, ніж в інших країнах. Адже гастролі довго не можна витримати. А тут у нас будинок, квартира, три коти. До них потрібно повертатися.
- Яка ваша основна мета? Чого б ви хотіли досягти?
- Поставив собі за мету стати стриптизером - став їм. Хотів стати кращим - став кращим. Три рази виграв - і вистачить. Все вже довів. Основна мета - бути визнаним людьми. Всі ці 13 років борюся з тим, щоб стриптиз перестали порівнювати з вульгарністю, проституцією і брудом. Тому мої виступи відрізняються від інших стриптизерів. Вони більш театральні і менш вульгарні. Максимально естетичні. Зараз я натхненний театром і сподіваюся розвиватися на цьому терені.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що ростовський диякон "вляпався" в скандал зі стриптизом.