У середу, 13 червня, активний грозовий фронт, який встиг наробити лиха в Україні всього за декілька днів, почне знижувати активність і поступово зійде нанівець, після чого спека знову атакує українців.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТак, за даними Українського гідрометцентру, в середу дощі пройдуть тільки на Закарпатті, в північній і центральній частині країни.
На решті території тимчасово небо очиститься від хмар і буде сухо. Температура повітря в середньому становитиме + 23-26 градусів, на сході і півдні країни до + 27-31.
У четвер, 14 червня, грозовий фронт з дощами знову "розтягнеться" від заходу до сходу України, тому в деяких регіонах північного заходу і південного сходу країни буде сонячно і без опадів.
Температура повітря в цілому по Україні складатиме до + 24-27 градусів, на сході і півдні країни все також спекотно, до +33.
У п'ятницю, 15 червня, грози і дощі затриматися в тих же межах. Але температура повітря підвищиться, - в центрі і на півночі України буде до +30, на сході і півдні - до + 31-33.
У суботу, 16 червня, вдосталь "наполоскавши", дощі відступлять з України, залишившись лише на Закарпатті. Разом з цим температура повітря опуститься на пару градусів і становитиме в цілому по Україні до + 23-26 градусів. На півдні до +31.
У неділю, 17 червня, погода збережеться на рівні суботньої, тільки на Закарпатті ще йтимуть дощі.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що протягом останніх днів не тільки Україну, але і всю планету лихоманить від природних катаклізмів. На східне узбережжя США обрушився сильний шторм. Постраждали штати Нью-Йорк, Вірджинія, Меріленд і Массачусетс. Зараз топ планетарних загроз очолюють екстремальні погодні явища.
Ми також писали про те, що оброблені суперкомп'ютером дані з японського метеосупутника Химавари-8 допоможуть рятувати людські життя.
Нова система на базі суперкомп'ютера японського наукового інституту Рікен проаналізувала отримані метеосупутником "показники яскравості інфрачервоного випромінювання". Таким чином система зможе оцінювати погодні умови в районах із хмарністю, яка зазвичай заважає подібному моделюванню.