Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун зруйнувала міф про те, що цукерки, шоколадки і тістечка допомагають мозку краще справлятися із завданнями. Зате обмеження калорій і біг на довгі дистанції роблять вас розумнішими, пише вона на своїй сторінці у Facebook.

"Те, що мозок як джерело енергії може їсти тільки глюкозу або створені печінкою з жирів кетони - це правда. Але це не можна вважати ліцензією на солодощі і жирну їжу. Наше тіло самостійно підтримує постійний рівень глюкози завдяки гормонам", - підкреслила Супрун.

Крім того, адреналін робить так, щоб глюкоза безперешкодно надходила в кров і живила мозок. Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я підкреслила, що солодке і жирне дає тимчасове задоволення, але в кінцевому підсумку не допомагає – робить нас млявими і сонними.

Раніше виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун попередила про поширення фейкових постів у соціальних мережах від її імені. "Все, що публікується на моїй сторінці можна знайти на моїй сторінці. Якщо бачите підозрілі скріншоти – обов'язково перевіряйте першоджерело", - написала Супрун в Facebook.

Популярні новини зараз
Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Оля Полякова дізналася, що вагітна після розлучення: як насправді з'явився Буряковський
Показати ще

Також Уляна Супрун пояснила, скільки можна валятися в ліжку. Скільки годин потрібно спати на добу, щоб і не "перележати" зайвого і одночасно добре відпочити? Відповіді на ці та інші питання дала на сторінці в Facebook виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. За її словами, денний сон корисний для більшості людей, але має бути нетривалим і не замінювати повноцінний нічний сон.

Нагадаємо, Супрун залізла в труси до українців і дала цінні поради.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Супрун дала чергову пораду українцям.

Також "Знай.uа" писав, що новий закон "Про лікарські засоби" може змусити українців купувати ліки тільки за рецептами. Крім того, кількість аптек може скоротитися у всіх містах.