Незалежна, цікава, прекрасна, наповнена вщерть старовинними замками та віковою історією – і при цьому всьому Україна, на жаль, досі не настільки приваблива для туристів, як повинна бути.

На це у своєму Facebook звернув увагу блогер Артур Оруджалієв. Він особисто дуже багато мандрує нашою країною, але паралельно встиг відвідати більше півсотні різних куточків світу, тому порівняти точно є із чим.

Основними аргументами на нашу користь Оруджалієв вважає помірні ціни – за мірками Південно-Східної Азії зараз дорожче, хороше обслуговування в ресторанах (хоча пані Фреймут та її колеги бачили й винятки). І найголовніше – для любителів електронної музики тут справжній рай, а дівчат красивих просто не злічити.

Популярні новини зараз

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Олена Кравець з головною зіркою "Кварталу" переграла Роксолану - Туреччино, зустрічай

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

"Так, у нас корупція і війна. Але у купі країн в Азії корупція і того крутіше, ніж у нас - але туристами все забито. Туристам на це плювати. Війна, найсерйозніший аргумент. Але в деяких країнах де туристи - теж війна. На щастя, війна не зачепила Київ, Одесу і Львів і до лінії конфлікту далеко", - зазначив він.

Блогера це питання зачепило і він вирішив опитати пересічних користувачів. Більшість із них, як виявилося, навіть не замислювалися про подібне, дешевизну називають вторинною, а от інфраструктуру – слабкою.

"Українці не говорять англійською і це проблема, все ще є візи, дорогі і складні в отриманні для деяких країн, расизм, гомофобія. Україна в цілому не дружня, купа людей ходять з дуже смутними особами. З чимось можна, звичайно, сперечатися….З тих, хто приїжджав в Україну, багато правда в захваті. Купа проблем дійсно існують.. Піар туризму в Україні просто відсутній як явище. P.S. Якби я жив в іншій країні, я б точно приїхав в Україну з цікавості хоч на кілька днів", - підсумував Оруджалієв.

Дивіться: Мандрівка Україною. Топ-5 мальовничих місць

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула показав найкращі місця для відпочинку в Україні.