Українцям збираються підняти мінімальну зарплатню до 4200 гривень. Коли чекати на підвищення, пояснили депутати.

За словами Павла Розенка – віце-прем'єр-міністра, наразі депутати обговорюють таку можливість, щоправда в кулуарах Верховної Ради, коли голосуватимуть за відповідне рішення, чиновник не уточнив.

Він запевнив, що питання "безумовно, стоїть перед урядом" - це зафіксовано в держбюджеті на 2018 рік.

"Уряд за підсумками першого кварталу має дати свої пропозиції про те, коли можна буде реалізовувати. Ми збираємо всю статистичну інформацію - реальний стан виконання держбюджету, реально буде це середина травня. Я думаю, що цей той термін, коли ми будемо визначатися і повинні сказати свою позицію щодо підвищення або непідвищення мінімальної заробітної плати до 4,2 тисячі гривень ", - повідомив Розенко.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу оголилася просто в літаку після "пропажі": "Додому..."

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще

Нагадаємо, ми писали про те, як за останні роки змінилися помічники міністрів та їх зарплати. За два роки багато хто з них встиг збільшити прибутки, набрати вагу та навіть посивіти. Так, наприклад, офіційні доходи Арсена Авакова – міністра МВС виросли з 2015 року з 228 414 грн до 710 099 гривень. А у міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадима Черниша річна зарплата збільшилась біль, ніж вдесятеро – з 46 822 грн до 504 458 гривень станом за 2017 рік.

Куди їдуть українці, щоб заробити на достойне життя

Перед українцями, охочими виїхати за кордон на заробітки, відкрилися привабливі перспективи. Якщо раніше в більшості своїй доводилося задовольнятися Польщею й Угорщиною, з якими взаєморозуміння останнім часом не заладилося, а ставлення до українців різко погіршилося, то тепер заробітчанами зацікавилися в центральній Європі, Новій Зеландії і навіть в Сінгапурі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", з 2019 року Кабінет міністрів розпочне реалізацію другого етапу пенсійної реформи, яка передбачає накопичення: з зарплати українців планують відраховувати певний відсоток до Пенсійного фонду, щоб компенсувати низькі соціальні виплати, коли людина йде на заслужений відпочинок.