В останні кілька років ситуація на ринку нерухомості кардинально змінилася, і, якщо раніше інвестувати в житло було вигідно, то зараз експерти застерігають українців від подібних вкладень, оскільки з року в рік нерухомість продовжує дешевшати.

Про кардинальну зміну ситуації на ринку нерухомості розповів аналітик компанії SV Development Сергій Костецький в коментарі для видання "Сегодня".

"Після кризи 2008 року нерухомість лише дешевшає, і примножити свої вкладення, купуючи нерухомість, вже не вийде. Квартири в добудованих секціях і в споруджуваних - у одного і того ж забудовника - продаються приблизно за однаковою ціною. У добудованому будинку можна знайти навіть дешевше, ніж в ще не збудованому. Відповідно, інвестиції в будівництво втрачають сенс, особливо з урахуванням можливих ризиків: що об'єкт не буде добудований вчасно, що роботи на об'єкті будуть заморожені і т. д. », - пояснив експерт.

У той же час він запевняє, що банківські депозити - ще менш вигідний спосіб примножити свої капітали. За його словами, краще купити квартиру або дачу, а потім здавати цю нерухомість в оренду - прибуток буде невеликим, але стабільним, і коли-небудь житло окупиться.

Нагадаємо, в Україні за останній тиждень середні процентні ставки за гривневими вкладами впали на період до півроку і зросли на строки понад півроку. Згідно з даними моніторингу, середня процентна ставка в гривні зросла на 0,02 в. п. за депозитами на термін 6 до 12 місяців (12,64%) і понад 12 місяців (12,17%).

Популярні новини зараз
Карткою – 10 грн, готівкою – 15: в Україні знову підвищують ціни на проїзд Дати виплати пенсій "перетасували": чи можна змінити день отримання виплат Україна забуде, що таке війна: ясновидець розповів про майбутнє нашої країни та про те, коли закінчаться бойові дії Гроші на кону: "Ощадбанк" зробив важливе оголошення
Показати ще

Нагадаємо, в НБУ дали поради українцям, де і як краще зберігати гроші.

Як повідомляв портал "Знай.ua", експерти розповіли, чи є сенс українцям довіряти гроші банкам.

Також "Знай.ua" писав що до кінця наступного року курс долара може досягти 39,4 грн при негптивному прогнозі - неотримання чергового траншу від Міжнародного валютного фонду і падіння світових цін на метал.