Залишки коштів на Єдиному казначейському рахунку на початок серпня 2018 року знизилися до рівня січня 2014 року і становили 1,99 мільярда гривень.

Про це повідомляється на офіційному сайті Державної казначейської служби.За місяць залишки коштів на ЄКР скоротилися на 7,4 мільярда гривень. Рік тому на ЄКР коштів було в 22 рази більше - 44,06 млрд грн.

У січні 2014 року залишок коштів на рахунку становив 1,73 млрд грн, збільшившись в порівнянні з груднем 2013 року на 0,54 млн грн.

Згідно з даними Національного банку, залишки коштів на кореспондентських і транзитних рахунках банків в липні цього року зменшилися на 1,01 млрд грн і становили 45,35 млрд грн.

Популярні новини зараз
Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію
Показати ще

Як раніше передавав портал "Знай.ua", вже не перший тиждень українські пенсіонери оббивають пороги поштових відділень та банків в надії отримати хоча б мізерні, але законно зароблені виплати від держави. Та як виявилося, грошей на них у бюджеті фонду не передбачено, просто бабусям та дідусям про це "забули" сказати.

На цьому на своїй сторінці у Facebook наголосив юрист, блогер Михайло Шнайдер. Він нагадав: кілька днів тому міністр соціальної політики Андрій Рева на всю країну обіцяв – підконтрольне йому відомство запровадить нові правила.

Згідно з ними, громадяни пенсійного віку зможуть самі обирати, працювати далі, чи відмовитися від фінансового забезпечення держави

Нагадаємо, член ради Національного банку України Василь Фурман в ефірі одного з українських телеканалів пояснив, з чим пов'язані затримки з виплатою пенсій українців.

Так, за словами пана Фурмана, приводів хвилюватися у пенсіонерів немає. Треба просто розібратися в економіці питання – чому саме так сталося.

Відмітимо, затримка виплат пенсій, в першу чергу, показує, що є серйозні системні проблеми в українському Пенсійному фонді, в економіці і публічні фінанси.

Ситуація, яку намагаються пояснити касовим розривом, в реальності має інші причини.

Так, експерт розповів, що реальний стан української економіки досить поганий. Адже частка ВВП на душу населення по результатах нинішнього року поб'є антирекорд серед усіх сусідніх країн.