Неподалік міста Познань, що в Республіці Польща, протягом тижня троє військовослужбовців Збройних Сил України проходили курс контр-штурмових дій для маленьких груп S.W.A.T. (Special Weapons And Tactics).

Про це повідомила прес-служба Командування ДШВ ЗС України на сторінці у Facebook.

Українські десантники показали найкращі результати під час проходження курсу S.W.A.T. в Республіці Польща Неподалік...

Posted by Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine on Thursday, 12 April 2018
Курси проходили військовослужбовці Збройних Сил України, Великобританії і Ліванської Республіки. За підсумками, найкращі результати показали українські військові, учасники бойових дій на Донбасі.

Двоє з українських учасників - військові десантно-штурмових військ, майор з позивним “Кеп” і сержант із позивним “Шарик”. Третій українець - військовослужбовець підрозділу спецпризначення Військової служби правопорядку.

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: скільки доведеться платити за електрику та газ з 1 травня ДПС вже готова списати ваші гроші: кому готуватись до примусового стягнення Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку Пенсія за інвалідністю: скільки в 2024 році отримуватимуть українці з 3 групою
Показати ще

Учасників поділили на чотири групи, до яких входили по п'ять представників різних національностей. Заняття й тренування починались о 6-й ранку й тривали до першої години ночі. Зранку перевіряли фізичні якості штурмовиків: силу, швидкість, витривалість, а також психологічну стійкість, до того ж у командного складу.

Українські військовослужбовці продемонстрували також найкращі результати з гірської підготовки.

Навчання проходило в тому числі зі спеціальним озброєнням S.W.A.T.

Нагадаємо, S.W.A.T. (special weapons and tactics - спеціальна зброя і тактика) - підрозділи в американських правоохоронних органах, які використовують легке озброєння армійського типу та спеціальні тактики в операціях з високим ризиком, в яких потрібні здібності та навички, що виходять за рамки можливостей звичайних поліцейських.

Як повідомляв портал "Знай.ua", контингент миротворчої місії ООН на Донбасі може становити 30 тисяч осіб, серед яких 20 тисяч безпосередньо "блакитних касок" і ще 5 тисяч поліцейських. Миротворці повинні розміститись не лише на окупованій частині Донбасу, але і на ділянці кордону з Росією, який зараз контролюється підконтрольними окупантам бойовиками. Це потрібно для того, щоб припинити просування зброї на українську територію.