Українські десантники втерли усім носа на міжнародних курсах S.W.A.T

поділитись
Українські десантники показали найкращі результати на курсах S.W.A.T у Польщі

Неподалік міста Познань, що в Республіці Польща, протягом тижня троє військовослужбовців Збройних Сил України проходили курс контр-штурмових дій для маленьких груп S.W.A.T. (Special Weapons And Tactics).

Про це повідомила прес-служба Командування ДШВ ЗС України на сторінці у Facebook.

Курси проходили  військовослужбовці Збройних Сил України, Великобританії і Ліванської Республіки. За підсумками, найкращі результати показали українські військові, учасники бойових дій на Донбасі.

Двоє з українських учасників - військові десантно-штурмових військ, майор з позивним “Кеп” і сержант із позивним “Шарик”. Третій українець - військовослужбовець підрозділу спецпризначення Військової служби правопорядку.

Учасників поділили на чотири групи, до яких входили по п'ять представників різних національностей. Заняття й тренування починались о 6-й ранку й тривали до першої години ночі. Зранку перевіряли фізичні якості штурмовиків: силу, швидкість, витривалість, а також психологічну стійкість, до того ж у командного складу.

Українські військовослужбовці продемонстрували також найкращі результати з гірської підготовки.

Навчання проходило в тому числі зі спеціальним озброєнням S.W.A.T.

Нагадаємо, S.W.A.T. (special weapons and tactics - спеціальна зброя і тактика) - підрозділи в американських правоохоронних органах, які використовують легке озброєння армійського типу та спеціальні тактики в операціях з високим ризиком, в яких потрібні здібності та навички, що виходять за рамки можливостей звичайних поліцейських.

Як повідомляв портал "Знай.ua", контингент миротворчої місії ООН на Донбасі може становити 30 тисяч осіб, серед яких 20 тисяч безпосередньо "блакитних касок" і ще 5 тисяч поліцейських. Миротворці повинні розміститись не лише на окупованій частині Донбасу, але і на ділянці кордону з Росією, який зараз контролюється підконтрольними окупантам бойовиками. Це потрібно для того, щоб припинити просування зброї на українську територію.

Автор матеріалу: 
Евгения Фрусевич
Теги: 
S.W.A.T., десантники, навчання
Лише в декількох областях буде сонячно та без опадів
0
0
11:18 22.07.2018
В ході погоні машина врізалася в стовп, після чого злочинець вискочив з неї і відкрив вогонь
0
0
11:09 22.07.2018
При цьому вихід українського боксера московська публіка зустріла схвальним гулом і оваціями
0
0
11:00 22.07.2018
У багатьох діагностували дизентерію, але 30 дітей готують до виписки
0
0
10:06 22.07.2018