На базі навчального центру Командування підготовки 7-ї армії США в Європі поблизу міста Графенвер (Німеччина) розпочався третій міжнародний конкурс на кращий танковий взвод Європи - Strong Europe Tank Challenge 2018.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗа даними Генштабу ЗСУ, всі учасники змагання, в яких представлена і Україна, можуть не тільки поспілкуватися між собою, обмінятися досвідом, а також поцікавитися обладнанням та танками інших команд.
Strong Europe Tank Challenge 2018: особливості заходу
Свої здібності та навики бійці зможуть продемонструвати у 13 дисциплінах: танковий взвод у наступі, танковий взвод у обороні, розпізнавання та ідентифікація цілей, розвідка, корегування вогню артилерії, ремонт ураженого танку та надання медичної допомоги екіпажу, оцінювання дистанції до цілі, водіння танку, евакуація танку в умовах радіохімічної загрози, стрільба з особистої зброї, подолання смуги перешкод, танкова олімпіада (перенесення на швидкість запчастин та боєкомплекту танку) та снайперська стрільба з танку.
За підсумками змагання переможцю дістанеться кубок та почесне звання найкращого танкового взводу Європи.
За словами начальника штабу навчального центру 7-ї армії ЗС США в Європі, полковника Вільяма Лінднера, під час створення самого конкурсу організатори взяли за основу приклад Кубка Канади на кращий танковий екіпаж, але пішли далі і створили конкурс саме для танкового взводу.
Протягом трьох років цей захід виборював звання найбільшого у світі і встиг об’єднати вже 8 країн НАТО та партнерів.
Бойові танки та професіоналізм високого рівня
"Різні підрозділи наших армій грають різну роль. В нас є десантники, які можуть відповісти негайно у випадку небезпеки, в нас є підрозділи забезпечення, які можуть надавати медичну та гуманітарну допомогу... Але ніщо не буде кращою відповіддю на виклик ніж 60-70 тон броні, що рухається полем бою. Завдання бронетанкових сил – наблизитись та знищити ворога вогнем, маневром та шоковим ефектом. Саме тому ви тут, леді та джентльмени", – підкреслив під час відкриття змагань полковник Вільям Лінднер.
Українці стартуватимуть із дисципліни "Танковий взвод у наступі": один із найбільш важливих етапів, адже оцінюється він у 500 балів – 380 за влучність та 120 за тактичні дії. Крім того, вправи із практичною стрільбою вважаються найціннішими, оскільки в інших номінаціях є шанс здобути лише 100 балів.
Значні зміни в підсумковій таблиці можуть відбутися і в останній день змагань, адже на завершення організатори запланували "Снайперську стрільбу", оцінюється вона у максимальних 400 пунктів.
Дивіться: Tank Challenge 2018: відкриття змагань
Як повідомляв портал "Знай.ua", двоє українських військовослужбовців Яків Веремейчик та Юрій Євтушок, які потрапили в полон бойовиків "ЛНР" 26 травня, схопили ворожі диверсанти на шляху до передового спостережного посту.