Власник Noosphere Ventures Макс Поляков фінансував сепаратистські медіа. Таку думку висловив український блогер Юрій Гудименко.

Про це повідомляє видання "Багнет".

"Аморально платити гроші сепаратистам з сайту "Російська весна", як це зробила запорозька компанія Максима Полякова... Це називається "спонсорувати тероризм", - написав блогер на своїй сторінці в мережі Facebook.

За його словами, основа українського чорного піару останніх років полягає в пошуку зв'язку конкурента з Росією:

"Тригер, тобто подразник в українському суспільстві номер один – це Росія і її бойовики. Не геї, не наркомани, не влада, а Росія. Хочеш вломити по комусь, зламати його репутацію – шукай зв'язок з Росією".

Популярні новини зараз
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

Однак і в чорному піарі, на думку Юрія Гудименка, повинні бути моральні межі, які не можна переступати:

"Вломити по опонентові – це буває. Зламати його репутацію через зв'язки з Росією – ну, брудно, але в українському піарі ще й не те буває. Але от давати гроші сепаратистському сайту, як піарники запорізького бізнесмена Максима Полякова, щоб сепарский сайт похвалив твоїх опонентів. Тим більше відразу починати розкидати цю інформацію з сайтів-"зливним бачкам" і ютубам – це як мінімум а) палевно, б) аморально.

Аморально не через "зливні бачки" – в кінці кінців, якщо б ними ніхто не користувався, вони б вимерли. Аморально не те, що заказушний ролик знімало ГО з показовою назвою "Стоп корупції" – це Україна, в кінці кінців, у нас ще й не те буває. Аморально платити гроші сепаратистам з сайту "Російська весна", як це зробила запорозька компанія, щоб вони похвалили твого опонента за "підтримку у зйомках фільму про ополченців".

Це креативно, звичайно, питань немає. Але це аморально. І незаконно. Ось у чому вся справа. Це називається "спонсорувати тероризм". Це як раз те, в чому ви звинувачуєте опонентів. І це не є добре".

Українсько-американський бізнесмен Максим Поляков (Max Polyakov) виходець із Запоріжжя. Список його активів складають компанія Noosphere Ventures, дейтінговий холдинг Together Networks, аерокосмічний стартап Firefly Aerospace і геймінговая компанія Murka. Запорізькі журналісти також приписують Полякову організацію мережі порно-чатів. Місяць тому відносини з компанією Полякова Murka без пояснень розірвала компанія National Geographic.

В даний час триває розгляд між Поляковим і засновниками компанії Lucky Labs Сергієм Токарева і Рустамом Гільфановим, який кілька років тривав в суді Британських Віргінських островів, а на сьогоднішній день розглядається в голландському арбітражі. Компанія Lucky Labs декількома днями раніше заявила про чорний PR-атаки, якого вона зазнала у зв'язку з корпоративним конфліктом.