Вчені у черговий раз зруйнували міф про харчування, який продовжує стрімко поширюватися день у день. Наразі у суспільстві стверджували, що калорійність порції набагато важливіше її розміру.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє "Чемпіонат".
Тепер звернемося до міфу, а точніше, до цілої групи стереотипів, пов'язаних з певним принципом харчування.
Міф про вегетаріанство
Всі раптом захопилися здоровим способом життя. На цій хвилі торгова індустрія разом з маркетологами не змусила себе довго чекати. У всіляких статтях з'явилася купа міфів, нерозумних і ніяк не підкріплених фактами.
Тому якщо ви не занурені в індуїзм, то моментний відмова від м'яса - це швидше за все лише вплив маркетингу. Вегетаріанство - це не лише відмова від м'ясної продукції. Переконання про те, що організм людини погано перетравлює м'ясо, ніяк не підтверджені науково.
Як мінімум вся наша травна система, починаючи з ротової порожнини, підготовлена для поїдання овочів, фруктів і м'яса. Ідея відмови від м'яса в вегетаріанстві знаходиться в абсолютно іншій площині. Дотримуючись ідеї ненасильства, доведеться відмовитися не тільки від м'яса, але і, наприклад, від 90% сирів і так далі. Тут все набагато серйозніше, ніж здається на перший погляд.
Пам'ятайте, що вітамін В12 необхідний для людського організму. Його відсутність сильно порушує баланс БЖУ і побудова м'язів. Для нормалізації обмеженого харчування доведеться вживати купу всяких добавок: вітамінами, збагаченої біологічно активними речовинами їжі та іншими.
Вегетаріанство має бути вкрай усвідомленим кроком. Потрібно прагнути до гармонії з тілом і головою, а не до рекламних ідеологіям.
Чому не вщухають конфлікти між вегетаріанцями та м'ясоїдами.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що "вегани-терористи" поставили журналістів на місце.