Незабаром, умовно кажучи, відкриється новий сезон для працівників - хтось відправиться в Польщу або на південь Європи, а хтось покладе око на дуже заможні скандинавські країни.

Про це розповіла газета "Експрес".

Зарплати в цих країнах Північної Європи традиційно високі, а у фахівцях і простих работягах там теж є попит.

На Скандинавському півострові досі дуже холодно. А серед вакансій одна з найпопулярніших - прибиральник снігу.

Ще більші зарплати пропонують в Норвегії. Там робочий графік снігоприбирача передбачає дві зміни: з 5.00 до 9.00 ранку та з 17.00 до 21.00 ввечері. Зарплата - 15 євро в годину. Виходить - 120 євро в день, тобто 720 євро на тиждень, при шестиденному робочому дні.

Популярні новини зараз
Комунальні платежі скасовуються: названо категорію осіб, якій можна не платити Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією В Україні сигарети, алкоголь та паливо продаватимуть за новими правилами: що зміниться Кінець світу все ближче? Експерти знайшли лякаючий напис, який готує до гіршого: "До Землі наближається"
Показати ще

У Швеції на такій роботі працюють по 10 - 12:00 шість днів в тиждень. При цьому отримують 7 - 8 євро в годину. Тобто, при максимальному навантаженні і оплаті за день можна заробити 96 євро. Це 576 євро за тиждень.

Але не все так чудово. Слід також враховувати витрати на житло та харчування в цих країнах - а це приблизно мінус 400 євро з заробленого на місяць.

Для чоловіків досить багато оголошень на будівельні та ремонтні роботи. У Швеції для майстра тротуарної плитки, бетоняра, маляра, штукатура, столяра чи електрика пропонують зарплату 80 - 90 євро в день.

Норвегія славиться рибною промисловістю, тому туди їздять на рибні заводи. Оголошень з пропозиціями роботи там сотні.

На агроферми Данії пропонують працювати студентам або випускникам сільськогосподарських навчальних закладів. Контракт - один рік з заробітком 1000 - 1500 євро на місяць. Якщо вмієш керувати трактором чи автомобілем - платять більше. При цьому працевлаштування та проживання в цій країні є офіційним.

Нагадаємо, за чотири роки військового протистояння на Сході відносини між Україною і Росією загострилися не тільки на політичному, але і на культурному рівні. В першу чергу це вплинуло на скорочення кількості наших громадян в РФ.

Дивіться сюжет про заробітки

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", на окупованому Донбасі щось назріває, бойовики запанікували.