В кінці серпня поточного року прихвостень Путіна, предстоятель Російської Православної Церкви патріарх Кирило вирішив зустрітися з Константинопольським патріархом Варфоломієм.

Про це стало відомо завдяки повідомленням грецького церковного видання Vima Orthodoxias.

Так, російський патріарх планує на зустрічі з Варфоломієм обговорити проблеми щодо надання автокефалії української церкви.

При цьому наголошується, що на даний момент через Україну відносини між церквами напружені і важко припустити, чи вдасться патріархам досягти якоїсь домовленості.

Популярні новини зараз
Після вибухів у Криму росіяни раптом вирішили перемістити авіабази "від гріха подалі", але знову порушили правила безпеки "Закрий п*здак Аркаша": Скрипін нагадав "харошому" руському Бабченко його місце Земфіра підірвалася на міні у Донецьку Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українська Православна Церква Московського Патріархату бреше про громадянську війну і гоніння на неї в Україні, тому що це вигідно Москві, яка завжди так діяла. Про це заявив предстоятель Київського патріархату Філарет. За його словами, Росія таким чином намагалася продавати свій інтерес, повідомляє прес-центр УПЦ КП.

"Заяви про "захоплення храмів", про можливість "війни" за автокефалію - приклад кремлівської дезінформації, неправди, яка є частиною гібридної війни проти України. Тобто в той час, коли вже відкрито російські війська вторглись на українську територію - патріарх переконував глав інших Церков, на Донбасі - не російська агресія, а греко-католики і прихильники Київського Патріархату воюють з прихильниками Московського Патріархату, що це "релігійна війна", – зазначив Філарет.

Варто нагадати, що Києво-Печерська лавра і Почаївська лавра - власність Української держави, яку передали у користування українській православній церкві Московського патріархату. Якщо в Україні створять Єдину помісну церкву, вони повинні поернутися назад.

Нагадаємо, московські попи погрожують війною.

Як повідомляв Знай.uа, в день Св. Рівноапостольного князя Володимира вулицями Києва пройшла хода "Молитва за Україну і українську помісну православну церкву".

Також Знай.uа писав, у Львові в Будинку органної та камерної музики провели заняття з йоги в день святкування 1030-річчя хрещення Русі.