Очільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун продовжує заповнювати свою стрічку в соцмережах та просвітлювати населення стосовно того чи іншого питання в медицині. Цього разу Супрун розповіла, що в Україні зменшилися смертельні випадки інфарктів.

За словами в.о міністра, Україна може похвалитися на сьогоднішній день зменшенням на 20% смертності від проблем із серцем.

"Нові технології в кардіоцентрах рятують життя пацієнтів. Є Перші результати: в 11 областях, де є Нові ангіографі, смертність від інфаркту міокарда знизу на 20%", - написала вона у собі на странице в Twitter.

Так, за даними Асоціації інтервенційних кардіологів України позитивних змін вдалося досягти в Вінницькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській (разом з Києвом), Львівській, Одеській, Полтавській, Черкаській, Харківській та Херсонській областях. Там, де розпочато впровадження нової системи надання допомоги на основі сучасних технологій в центрах, оснащених новим агіографічним обладнанням.

Популярні новини зараз
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Показати ще

У 2017 році лікарям в Україні вдалося врятувати на 420 життів більше, ніж в 2015 році. Нові технології, впроваджені в кардіологічних (реперфузіонних) центрах, рятують життя тих пацієнтів, які раніше вмирали через недостатню технічну оснащеність медичних установ і відсутність сучасної системи надання допомоги.

Віруси сучасного суспільства

Уляна Супрун розповіла про погані звички українців, які часто призводять до таких сумних наслідків, як діабет та інфаркт. А все тому, що ми переважно ведемо сидячий спосіб життя.

Дивіться: медична реформа в Україні. Які зміни приготувало МОЗ

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", часто погода має здатність негативно впливати на наше самопопочуття. Не кожна людина може спокійно переносити перепади температури чи атмосферного тиску. Особливо метеозалежними вважаються ті, хто мають проблеми з серцем. Медики розповіли, коли погода може зіграти злий жарт з людиною та спровокувати серцевий напад.