Не так давно в Україні почала діяти загальнонаціональна кампанія, в рамках якої майже 14 мільйонів українців вже обрали сімейного лікаря.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Про це йдеться на сайті Національної електронної системи охорони здоров'я "eHealth".
Реформа екстреної медицини, яку ініціювали в Міністерстві охорони здоров'я, може спровокувати погіршення медичного забезпечення, масові звільнення і появу чорних списків для пацієнтів. Поки що у виклику нікому не відмовляють, але нововведення передбачають, що незабаром непрофільні навантаження на бригаду повинні знизитися - така концепція реформи екстреної медичної допомоги.
Так, з 2 квітня у рамках реформи первинної ланки медичної допомоги запрацювала кампанія "Лікар для кожної сім'ї". Декларації з медиками вже уклали 13 млн 959 тисяч 972 пацієнта.
Популярні новини зараз
Показати ще
Глава "Центру громадського здоров'я МОЗ" Володимир Курпіта зробив заяву про те, що сімейні лікарі допоможуть українцям кинути палити, створюючи план відмови особисто для кожного пацієнта.
Станом на 29 липня в системі E-Health зареєстрували 1 322 медичних установи і 22 739 докторів первинної ланки медичної допомоги.
Українцям відповіли на найпопулярніші питання стосовно медичної реформи в цілому і вибору сімейного лікаря зокрема. Журналісти пояснили, що потрібно знати обов'язково, аби вибір виявився правильним.
Нагадаємо, новий закон "Про лікарські засоби" може змусити українців купувати медичні препарати лише за рецептами.
Як повідомляв Знай.ua, виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла українцям, як захиститися від підробки в аптеці.
Також Знай.ua писав, що в Міністерстві охорони здоров'я збираються боротися з рекламою медичних препаратів, спонукаючи таким чином українців, більше звертатися до лікарів, а не займатися самолікуванням.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися