Чим більше ми дізнаємося про оточуючі предмети, тим зрозуміліше стає проста істина: людина шкодить собі сама. Вже давно відомо, що багато звичних рече, які можна зустріти в будинку практично у кожного, містять небезпечні речовини.

Список речей, які викликають рак:

Освіжувачі повітря, хімічні чистячі засоби

Вдихнувши на повні груди освіжувач повітря, можна заробити не тільки запалення верхніх дихальних шляхів. Сучасні освіжувачі містять летючі речовини, які провокують розвиток злоякісних клітин в організмі.
Простий спосіб освіжити повітря в будинку — прокип'ятити лимонну або апельсинову цедру. Безпечний спосіб ароматизації повітря у ванній кімнаті і в санвузлі: крапнути кілька крапель улюбленого ефірного масла всередину рулону туалетного паперу.

Популярні новини зараз

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

Володимир Зеленський розповів про свій біль рука об руку з першою леді: "Ми плачемо так тихо..."

Віктор Янукович молить Київ про допомогу і не хоче відмовлятися від президентського крісла: "У страху перед..."

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Показати ще

Зубна паста і ополіскувачі для рота

Широко розповсюджені речовини в складі зубних паст — триклозан і фторид. Це дуже небезпечні сполуки, які мають властивість накопичуватися в організмі.
Також небезпечними є яскраві барвники, які присутні у звичайній пасті з лишком. Пора переходити на органічну натуральну зубну пасту!

Посуд з тефлоновим покриттям

Сам по собі такий посуд безпечний. Тефлонове покриття дозволяє готувати їжу з мінімальною кількістю масла, їжа не підгорає.
Але як тільки на улюбленій сковорідці з'являється царапинка, вона стає небезпечною: при нагріванні пошкодженого тефлонового покриття виділяються небезпечні хімічні речовини, такі як перфтороктанова карбонова кислота, якій немає місця в їжі людини.

Декоративні свічки

Фітиль красивої свічки дуже часто містить свинець для збільшення твердості. Свинець викликає гормональний дисбаланс у людей різного віку, у дітей можуть виникнути проблеми з навчанням і порушенням уваги, якщо свинцю в домі надто багато.
Накопичений в тілі свинець сприяє розвитку ракових клітин. Постарайся зменшити кількість декоративних свічок будинку, вірний спосіб убезпечити себе — їх виготовляти власноруч.

Фіранки для душу

Набагато краще поставити в душі скляну панель. Коли у ванній кімнаті волого і жарко, пластикова фіранка починає виділяти в повітря небезпечні для здоров'я речовини.

Раніше портал "Знай.uа" публікував статтю про 5 відомих міфах про ГМО.