Води для обслуговування Судака і Феодосії вистачить до кінця липня, а ціни в аннексованом Криму зросли до небес.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це свідчить відео, опубліковане на YouTube-каналі Erich Hartmann.
"Нічого в Криму будувати сьогодні не можна і не дають. Крім федерального розпилу і освоєння тих грошей на дороги, аеропорти. Я маю на увазі аеропорт. Відкрито аеропорт, ціни на обслуговування літаків піднялися вдвічі. Квитки подорожчали. Стоянка - 1000 рублів за 15 хвилин", – розповів кримський підприємець Олег Зубков.
Також він додав, що насправді за день в Крим прилітає близько 30 рейсів. За словами Зубкова "Ялта порожня, Алушта теж".
Підприємець підкреслив, що ситуація з водою на півострові просто катастрофічна.
"Я виходжу на майданчик і дивлюся на ту калюжу, яка там залишилася. Брудна калюжа. Товариші в Північному Криму! Якщо вас напоять цією водою, ви помрете від дизентерії. Гребля суха, розсихається. Те, що залишилось - калюжа, краще не пийте. Козенятком станеш. Тієї води, яка в сусідньому Білогірському водосховищі, вкрай мало. Її ледве вистачить, може бути, до кінця липня для підтримки Судака, Феодосії та Керчі", – додав Зубков.
Користувачі мережі посміялися в коментарях над заявами "влади" з приводу води.
"Нехай п'ють сечу (с) Р. Москаль", "Біда в тому, що вони і далі Україну звинувачують", "Скоро Крим стане смітником "расейским", "Даремно смієтеся. Пропозиція молитися - актуально для росіян, як ніколи. Їм вже нічого іншого не допоможе. В принципі, молитви теж не особливо допоможуть - але на все воля Божа", "Моліться ,щоб здох Путлер. І все налагодиться", – пишуть вони.
Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", через посуху в окупованому Криму значно погіршився стан рослинності. Про це переконливо свідчать знімки, зроблені з супутника на орбіті Землі в 2016 і 2018 роках, повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.
За даними дистанційного зондування встановлено, що протягом двох років індекс NDVI (показник кількості активної біомаси, одержуваної за даними дистанційного зондування землі), який використовується для кількісної оцінки рослинного покриву, в деяких частинах Криму знизився до рекордно низької позначки 0,3.
За даними досліджень, у червні 2018 року, в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, зниження значення загального індексу NDVI на території півострова склало 23%.