Загострення хронічних та сезонних хвороб, нові віруси й дитячі хвороби регулярно витрушують із гаманців українців чималі суми. Проблема, як заощадити на ліках, актуальна практично для кожної сімї.

Перед початком сезону захворюваності на ГРВІ Міністерство охорони здоров’я України опублікувало список препаратів, які не приносять користі при захворюванні на грип. У список увійшли найпопулярніші ліки, які активно споживають українці, підхопивши вірус, - пише Politeka.

Список порад, як заощадити на ліках, можна продовжити. Рекомендовано дотримуватися нескладних правил, які дозволяють економити на ліках. Виняток становлять важкі випадки захворювань, коли треба думати, як зберегти життя, а не як заощадити на ліках.

Отже, як заощадити на медпрепаратах але не залишитися без якісного лікування:

Забудьте про гомеопатію

В Україні більшість дільничних лікарів, та й вузьких фахівців, є по суті торговими агентами великих фармацевтичних компаній. Доктора отримують відсотки і бонуси за зростання продажів гомеопатичних препаратів, лікарських засобів.

Популярні новини зараз

Український ведучий переживає важку втрату, була прикладом: "Залізна леді"

На Львівщині зникла синьоока красуня в чорному пальто - десять днів жодної звісточки

Прессекретарка Зеленського Мендель заявила про точні дати локдауну в Україні

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Показати ще

Найпростіший спосіб, як заощадити на ліках в такому випадку, – це перевірити рецепт на наявність сумнівних препаратів. Ліки строго сертифікуються, тому на них вказано номер і дата сертифікації. Гомеопатія та лікарські засоби в аптеках навіть зберігаються в окремих вітринах з відповідними написами. Якщо сумніваєтесь,, запитуйте у фармацевта, тоді вдасться заощадити на ліках.

Дорогим імпортним препаратам знаходимо вітчизняний аналог

Другий крок з контролю вашого лікаря: пошук вітчизняних або більш дешевиханалогів. Заздалегідь попросіть доктора виписати вам саме українські ліки і так заощадити на ліках.

Також, аналог можна знайти за назвою діючої речовини. Тому просіть лікаря крім назви препарату вказати діючу речовину та дозування.

Також варто звертати увагу на діючі препарати ще й тому, що вони можуть бути в різних препаратах, які вам призначили і виходить, що ви приймаєте одразу два аналоги.

Дивться: Корисні поради тим, хто вирушає до аптеки

Як раніше повідомляв "Знай.ua", в українських аптеках різко підскочать ціни на популярні ліки.