Скандальний російський ресурс "Православие и мир" у звичній манері "підкоригував" висловлювання поважного грецького митрополита.

Про це повідомляють ЗМІ.

Так, наразі вже відомо, що російські пропагандисти використали інтерв'ю з членом Святого і Священного Синоду Вселенського патріархату митрополитом Елпідофорома, який є послідовним прихильником автокефалії української православної церкви. 

Проте пропагандисти використали його слова у власних цілях та не повністю. Зокрема, журналісти помітили, що цитати митрополита вирвані з контексту, а саме інтерв'ю подається у незовсім прийнятному вигляді. 

Більше того журналісти видання взагалі придумали найгучніші сканадальні фрази митрополита.

"Увагу привернуло те, що інтерв'ю подається не в стандартній формі "запитання - відповідь", а у формі цитат, а самі питання журналістів звучать, як коментарі. Та й в цілому коментування видання зайняло більше місця, ніж відповіді спікера", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз

Соколова виявила дещо дивне у справі Шеремета, журналістка зробила різку заяву

"Вогонь красуня": Каменських лише в трусиках змусила фанів ахнути

Онкохвору Заворотнюк почали лікувати нестандартним методом через новий діагноз

"Висохла вся": Волочкова в міні-шортах приголомшила своїми "трьома волосинками"

Показати ще

Так, було помічено, що російські журналісти навмисно замінили слово "шантаж" на "дискредитацію" (шантажем Вселенського патріархату Елпідофор назвав поведінку Московської церкви).

Також у тексті "з'явилися" висловлювання на кшталт руки української влади "заплямовані кров'ю". "У нашому перекладі таких виразів не було", - підкреслюють українські журналісти.

Варто відзначити, що раніше в Константинополі ніколи не визнавали церковної влади Москви над Україною. Про це заявив Вселенський Патріарх Варфоломій.

Як передає прес-служба Вселенського патріархату, Вселенський Патріарх Варфоломій, підкреслив, що Константинополь не дозволяв "передавати території України будь-кому, крім права хіротонії Київського митрополита в Москві на умовах його обрання соборно в Києві на місцевому Соборі і при безумовному згадці Вселенського Патріарха".

"Константинополь ніколи не видавав дозволи передавати території України будь-кому, крім права хіротонії Київського митрополита в Москві на умовах його обрання соборно в Києві на місцевому Соборі і при безумовній згадці Вселенського Патріарха. Це сказано в Томосі про автокефалію, що Матір-Церква дарувала Польської церкви: Наш Престол не визнав відділення Київської Митрополії та залежних від неї православних Церков Литви і Польщі і їх приєднання до Московської церкви, що було здійснено проти канонів і не були дотримані права Київського митрополита, який носив титул Екзарха Вселенського Престолу", - сказав він.

Патріарх УПЦ КП Філарет про можливі строки надання автокефалії українському православ'ю

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що нарешті з'ясувалося, чого так бояться московські попи.