Літо - пора відпусток та відпочинку, який, звісно ж, асоціюється із приємними емоціями. Однак для когось цей період може принести великі неприємності, адже саме влітку активізуються квартирні злодії.

Що ж робити, щоб убезпечити свій будинок і спокійно відправитися відпочивати? Публікуємо докладну інструкцію від Головного управління Національної поліції в Київській області.

1. Не варто розповідати знайомим про дату відпустки і цінне майно. Перед пограбуванням злодії часто проводять свого роду "розслідування" - намагаються дізнатися, чи зберігаєте ви вдома гроші, де ви їх ховаєте, чи є у вас коштовності і так далі. Також грабіжникам важливо знати, коли ви поїдете з дому, тому про дати своїх поїздок краще не поширюватися.

2. Забудьте про пости в аеропортах. Всі ми любимо цю справу, але Селфі перед від'їздом можуть зіграти злий жарт. Зловмисники побачать, що вас вже немає вдома і відразу ж візьмуться за справу.

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Астролог побачив у травні "лихо" для України Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити
Показати ще

3. Попросіть сусідів наглядати за вашим житлом. Якщо ви їм довіряєте, залиште ключ і попросіть періодично заходити й перевіряти, чи все в добре. Не зайвим буде іноді вмикати в приміщеннях світло. Це покаже злодіям, що житло не пустує.

4. Залиште ввімкнене світло. Звичайно, не скрізь, інакше вам прийдуть дуже малоприємні рахунку. Але в одній з кімнат лампу краще по можливості не вимикати.

5. Не залишайте ключі під килимком. І в поштовій скриньці, і під попільничкою біля ганку. Це може здаватися гарною ідеєю, адже так їх простіше потім знайти або комусь передати. Але точно так само легко їх можуть виявити і грабіжники.

6. Зачиняйте всі вікна і двері перед від'їздом.

7.Поставте сигналізацію. Це трохи затратно, але все-таки простіше і дешевше один раз витратитися на цей пристрій, ніж потім не дорахуватися улюбленого плазмового телевізора.

8. Якщо пограбування усе ж сталося, нічого не чіпайте самі і відразу телефонуйте в поліцію за номером 102.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що співробітники управління внутрішніх справ Ташкента затримали злочинну групу, в яку входили троє громадян України, яка намагалася пограбувати приватний "Орієнт Фінанс Банк". Про це повідомили в управлінні зв'язків зі ЗМІ Міністерства внутрішніх справ Узбекистану.

"Троє злочинців було затримано при спробі розкрити депозитні комірки банку за допомогою спеціального обладнання", - йдеться в повідомленні.