У червні найвищу заробітну плану по Україні зафіксували в Донецькій області. На другому місці в рейтингу йде Київська, на третьому - Дніпропетровська.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише прес-центр Міністерства економічного розвитку і торгівлі.Аналітики попереджають, що навіть якщо мінімалка і виросте, покривши підвищення цін, то українці зможуть виходити "в нуль" максимум до кінця року, а після вартість товарів знову перестрибне купівельну спроможність.

"Взагалі, середня номінальна зарплата в Україні за червень 2018 року склала 9141 грн, а це в 2,5 рази більше мінімалки і на 24,2% більше, ніж в червні минулого року", - кажуть у відомстві.

Популярні новини зараз
Поворознюк емоційно висловився щодо війни і особисто Володимиру путіну: "Х*йло ти кончене" Росіяни планують передати окупований Маріуполь на розтерзання: назвали зустріч "недружньою" Сергій Притула звертався до фахівця, тому що не зміг самостійно впоратися з наслідками війни: "У мене загинули друзі" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще


Що готує сезон прийдешній: одержувачів субсидій ставлять у безвихідь

У Мінсоцполітики прогнозують, що наступного опалювального сезону кількість одержувачів субсидій в Україні може скоротитися на 15-20 %. Проте нові правила людей не лякають і штовхають на пошуки виходу, який допоможе обійти закон.До "трійки" також увійшли Київська та Дніпропетровська області з зарплатами 9481 грн і 9065 грн відповідно.

Група аналітиків провела дослідження, в ході якого з'ясувала, представники яких професій в Україні отримують найвищу зарплату за свою працю.

"Статистика свідчить, що найбільше платять в Україні працівникам галузі фармацевтики, фінансових і страхових напрямків, а також працівникам сфери ІТ і телекомунікацій", - йдеться в повідомленні.

Поки в Україні піднімається ціна на проїзд в громадському транспорті, Естонія стала першою країною в Європі, де практично у всіх містах, навпаки, зробили цю соціальну послугу безкоштовною. З 1 липня 11 з 15 регіонів безоплатно користуються автобусами.

Нагадаємо, киян покликали молитися за зниження цін.

Як повідомляв "Знай.ua" Кличка відправили до суду через здорожчання проїзду.

Також "Знай.ua" писав, що чому українці повинні платити більше за проїзд у громадському транспорті.