На Львівщині місцевими правоохоронцями було виявлено та припинено діяльність міні-заводу із виробництва туалетного паперу під брендом відомого виробника. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції у Львівській області.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
За фактом правопорушення відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.177 (порушення прав на винахід, корисну модель, промисловий зразок, топографію інтегральної мікросхеми, сорт рослин, раціоналізаторську пропозицію) КК України.
У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що на міні-заводі, розташованому у Буському районі на Львівщині, у промислових масштабах здійснювалось виробництво контрафактної продукції - паперових рушників, серветок, туалетного паперу, тощо із незаконним нанесенням зображення логотипів промислового зразку одного з відомих виробників Львівської області.
Паперові вироби зловмисники виготовляли за допомогою чотирьох промислових станків із завезеної сировини.
Також правоохоронці встановили та припинили діяльність "перевалочного майданчика" із магазином-складом для гуртової реалізації фальсифікату. Попереджено потрапляння на споживчий ринок "товару" вартістю понад 180 тисяч гривень.
Раніше "Знай.uа" писав про те, що туалетний папір шкодить здоров'ю і від нього краще відмовитися. Про це пишуть британські ЗМІ з посиланням на місцевих дослідників.
Час від часу вчені шокують людей несподіваними відкриттями в світі науки. За їх даними, туалетний папір в дійсності не є гігієнічним і взагалі небезпечний для людини. Причиною полягає в наступному: він не в повній мірі видаляє забруднення, чим лише сприяє просуванню небезпечних для організму мікробів.
У зв'язку з цим, як вважають фахівці, від туалетного паперу краще відмовитися, інакше люди можуть нажити хвороби сечовивідних шляхів або анальні тріщини. Альтернативою можуть виступити вологі серветки для дітей чи звичайне біде. Таку думку поділяють і деякі лікарі. Вони запевняють, що застосування біде замість паперу стримує розвиток геморою, спровокованого іноді інтенсивним тертям.
Нагадуємо також про те, що сушарки для рук в громадських туалетах несуть смертельну небезпеку. Група мікробіологів з Університету Коннектикуту в квітневому номері Applied and Environmental Microbiology опублікувала результати дослідження повітря в сушарках для рук. Виявилося, що пристрої всмоктують мікроби і небезпечні патогени, які викидаються в повітря після зливу води в унітазі, а потім бомбардують ними тільки що вимиті руки.