У громадських туалетах пекінського парку Тянь-Тянь встановили пристрої, які видають туалетний папір лише після того, як людина пройде сканування обличчя.

За інформацією The Telegraph, таку систему влада міста розробила для боротьби із крадіями паперу. Бували випадки, коли засіб термінової необхідності "закінчувався" за 20 хвилин та опинявся у сумці відвідувача туалету.

Відтепер кожен охочий скористатися туалетом має посміхнутись у камеру та отримати рівно 60 сантиметрів туалетного паперу. Повторно його отримати можна лише через дев'ять хвилин.

Мешканці китайської столиці обурені нововведенням, адже процес видачі паперу займає 30 секунд, що іноді буває надто довго. Крім того, деякі сканери вже встигли зламатись і зробили неможливим використання туалетів.

У Пекіні також почали говорити, що інноваційні туалети порушують права людини на приватність та взагалі є неетичними.

Популярні новини зараз
Україна закуповує цигарки для росіян з нашої кишені: тендери проводять регулярно Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" 51-річна жінка поїхала на побачення з новим знайомим, а за кілька тижнів її голову знайшли на пляжі: "Виклав у ТікТок" Кинувся просто під колеса: коли не вдалося вручити повістку, працівник ТЦК пішов на крайні заходи
Показати ще

Однак владі міста все ж вдалось досягти мети. Витрату паперу вдалося скоротити у п'ять разів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", японці розробили додаток, який дозволить працівникам компаній менше часу витрачати на очікування вільної кабінки у туалеті.